Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

ZLATÁ 24 KARÁTOVÁ MASKA + ULTRZVUK – omlazení a výživa pleti:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.


Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Zlato si na obličej aplikovala kdysi dávno i Kleopatra. Dnes však profesionální masky pro salónní použití disponují takovou formou zlata (nanotechnologie), která má mnohonásobně vyšší účinnost, obsahuje další podpůrné látky, jejichž efekt se násobí. Všechny látky navíc zapracujeme ultrazvukem, takže působí až 50x účinněji, než při pouhém domácím nanesení masky. A to za cenu, která odpovídá domácím a méně účinným metodám“.

Balíček profesionální luxusní kosmetické péče s okamžitým efektem.

Indikace ošetření: Vrásky a stárnoucí pleť. Tedy nedokonalosti vzniklé s přibývajícím věkem. Ztráta jasu, pružnosti, pevnosti a vitality pokožky.

bublina

Co je v ceně balíčku?

  • Konzultace a prohlídka před ošetřením
  • Aplikace unikátní zlaté 24 karátové kolagenové masky
  • Odlíčení a čištění pleti
  • Ultrazvukové zapracování do obličeje – 50x zvyšuje účinnost
  • Výživná a regenerační maska s kyselinou hyaluronovou
  • Podpora po ošetření (možnost volat 24 hodin denně 7 dní v týdnu)
  • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)
obrázek

Kdy uvidím výsledky?

Principem ošetření je zapracování unikátního složení zlaté masky a nanočástic hluboko do kůže. Látky zde začínají působit okamžitě. Po ošetření bude pleť omlazená, sjednocená, vitální. Efekt uvidíte ihned.

Kolik sezení budu potřebovat?

Dle stavu pokožky jedno sezení. Drtivá většina klientů poté, co zlatou masku vyzkouší, už o dalších metodách nechce slyšet. Výhodou je také, že si můžete zlatou masku na klinice zakoupit (pro klienty po ošetření u nás za velmi výhodných podmínek – velkoobchodní cenu) a v případě, že nebudete mít čas přijít, jednoduše ji aplikujete sami doma, což udrží dlouhodobý efekt. Opakování probíhá stejně, jako je tomu u klasické kosmetiky, tedy dle časových možností, například jednou měsíčně nebo 6x ročně. Pravidelná sezení pojišťují špičkový stav vaší pokožky, výrazně redukují vrásky a stárnutí pleti.

Je výsledek dlouhodobý?

Ano. S každou další aplikací zlaté masky se délka účinnosti prodlužuje. Efekt u klientů docházejících pravidelně, třeba 1x měsíčně (dle věku, domácí péče, životosprávy, stresu…) je možno klasifikovat jako trvalý.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Ošetříme celý obličej.

Jak sezení probíhá?

Ošetření zlatou maskou je velmi příjemné, většina klientů hluboce relaxuje, pospává. Po očištění a odlíčení pleti naneseme zlatou masku, kterou necháme působit. Poté zlatou masku sejmeme a zbytky zapracujeme velmi silným ultrazvukem hluboko do kůže. Závěrem doplníme hydrataci a dosažený výsledek zakonzervujeme kyselinou hyaluronovou. Můžete se těšit na příjemnou hodinu, v průběhu které budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o váš obličej. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. občerstvení dle sezónní nabídky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro klienty, kteří chtějí mít krásnou, mladou a vitální pokožku. Pro klienty, kteří plánují akci, na které chtějí vypadat dobře (svatba, sraz po deseti letech, ples atd.). Zlatá maska není naopak vhodná pro osoby s kontraindikací. Specialista KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: onkologická onemocnění, onemocnění kůže, akutní infekce, kontaktní alergie (zejména na kovy).

obrázek

O metodě:

Zlatá maska svým unikátním složením dodává pleti látky a živiny, které ji ihned regenerují, čistí a omlazují. Ultrazvuk hluboce čistí, detoxikuje a revitalizuje pleť. Dochází k hloubkové mikromasáži, zapracování účinných látek 50x účinněji, než při prostém nanesení. Někteří autoři uvádí, že ošetření ultrazvukem je stonásobně účinnější, než prostá ruční masáž.

Nanozlato

Kolagen

Elastin

Kyselina hyaluronová

Sodium PCA

Aloe

Vitamín B3

obrázek

Vitamín E

Informace o výživovém poradenství:

Vaše vrásky a stárnoucí pleť jsou obrazem vaší životosprávy. Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Magic Wrap – celotělový zeštíhlující zábal >>

Neinvazivní lifting >>

Expresní omlazení ultrazvukem >>

Galvanizace a čištění pleti >>

Kouzelný relax >>

Tip na dárek >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz