Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

Videa & média:

Kryolipolýza přístrojem MAGIC CRYO na klinice v Německu:

Cena ošetření cca 500 €. Dr. Krull vzpomíná závěry Dr. Sydneyho Colemana, který ilustruje účinnost metody na kostce másla nakrájeného na kousky. Dr. Sydney Coleman, plastický chirurg z New Yorku, byl jedním z 12 hlavních examinátorů v multicentrické studii, která se zabývá touto technologií. Vysvětluje, že pokud dáme máslo na místo s teplotou 37 ° C, což odpovídá přibližně teplotě lidského těla, máslo se rozpustí. Pokud jej ochladíme třeba o 30 ° C, ihned tvrdne. Technologie chlazení vede ke ktrystalizaci lipidů v tukových buňkách. Tukové buňky následně dostávají signál, který zapříčiní jejich smrt. Bílé krvinky pak tyto odumřelé buňky odstraní ze systému, říká Dr. Coleman. Tkáň obklopující tukové buňky bude uchráněna, protože na změnu teploty nijak nereaguje. Více zde.

KryoRADIOlipolýza přístrojem MAGIC CRYO (pouze ilustrace, vlastní postupy tvoří naše know-how):

KryoRADIOlipolýza je metoda, na kterou se úzce specializujeme a na jejímž zavedení do ČR jsme se přímo podíleli. Je bezesporu srovnatelná s klasickou liposukcí. Kombinací dvou nejúčinnějších bezbolestných metod dosahujeme vynikajících výsledků, které jsou výraznější a dostavují se dříve, než při ošetření prostou kryolipolýzou. Jedná se o nejefektivnější a nejšetrnější metodu neinvazivní redukce tukové tkáně. Více zde.

Ultrazvuková kavitační liposukce – animace působení:

Bezbolestná kavitační liposukce, někdy též liposukce 3. generace nebo kavitace, je nejmladších z metod ultrazvukové neinvazivní liposukce. Způsob, jakým ovlivňuje tukovou buňku, je překvapivě efektivní. Více zde.

Tripolární radiofrekvence – animace působení:

Jedná se o jednu z metod (typů) radiofrekvenční liposukce. Radiofrekvenční energie neproniká hluboko, o to je však intenzivnější. Metoda je s úspěchem používána při redukci nadbytečné tukové tkáně a odstranění vrásek a celulitidy. Více zde.

Vánoční přání od KAMASlim & Young Clinic

#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz