Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

PRVNÍ NÁVŠTĚVA:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Nebojte se pro sebe něco udělat. Vězte, že se potkáte s člověkem, který si prošel podobnými zkušenostmi, pochopí vaše potřeby a pocity, nebude vás soudit. Jsem zde pro vás“.
Před první návštěvou - desatero

1. Nebojte se objednat.

Denně se setkáváme s klienty, kteří mají nejrůznější přání a starosti. Vaše potřeby dobře chápeme a rozumíme jim. Váš první kontakt bude s odborným terapeutem.

2. Stanovte svůj osobní cíl.

Ujistěte se, že víte, čeho chcete dosáhnout - stanovte svůj osobní cíl. My vám navrhneme postup, jak jej splnit.

3. Zkontrolujte kontraindikace k ošetření.

Vybrali jste konkrétní službu? Ujistěte se, že nemáte kontraindikace, které zákrok vylučují. Pokud ano, přesto vám poradíme, jaké ošetření je pro vás nejvhodnější.

4. Konzultujte s námi svůj zdravotní stav.

Nejste si jisti, zda váš zdravotní stav ošetření dovoluje? Vezměte s sebou lékařské zprávy, rádi váš stav projdeme s lékařem.

5. Připravte se.

Ujistěte se, že znáte pokyny k přípravě na ošetření. Naleznete je u popisu jednotlivých ošetření. V rámci úvodního telefonátu vám odborný terapeut vysvětlí, jak se na ošetření kvalitně připravit.

6. Nebojte se rozpočtů.

V případě, že máte finanční limit na ošetření, nebojte se. Našim cílem není nabízet ošetření za každou cenu, ale tak, aby bylo efektivní jak finančně tak i po technické stránce. Nikdo vás nebude do ošetření nutit.

7. Nebojte se přijít.

Konzultace před ošetřením je nezávazná a zdarma. Pokud se na konzultaci rozhodnete, že ošetření nepodstoupíte, nic se neděje. Vašemu rozhodnutí rozumíme a respektujeme jej.

8. Nemáte se za co stydět.

Stud stranou. Odborný terapeut si je vědom povahy a citlivosti, kterou s sebou nese vaše návštěva u nás. Zajistíme Vám maximální soukromí a pohodlí tak, abyste se cítili dobře.

9. Nebojte se zeptat.

Pokud máte pochybnosti, ptejte se. Jsme připraveni vám „bez obalu“ odpovědět na všechny vaše osobní, telefonické, emailové dotazy.

10. Naplánujte vhodný termín.

Naplánujte vhodný termín své první návštěvy a dostavte se na něj. Pokud si svůj záměr rozmyslíte, nic se neděje. Dejte nám o tom, prosíme, včas vědět. Vaše rozhodnutí chápeme a respektujeme.

terapeuti studia KAMASLIM

Co mě čeká při první návštěvě:

První návštěva = klíčový moment:Mohlo by Vás zajímat:

Etický kodex >>

Videa a média >>

Poradna a novinky ze světa krásy >>

Infokoutek >>

Lékařská péče >>

Tip na dárek >>

Reference >>

Pro muže >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz