Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

VACUPRESS – endodermoterapie (přístrojové baňkování):

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Vacupress je jednou z metod, která pozitivně ovlivňuje nejenom náš zevnějšek, ale také zdravotní stav. Umí řešit celulitidu, tukové nadbytky, bolest, povolenou kůži, detoxikuje“.

Efektivní metoda k podpoře hubnutí, redukci celulitidy, tukových zásob a pro léčbu bolesti svalů.

Indikace ošetření: Tukové nadbytky, povolená kůže, celulitida, ochablé podkožní vazivo, bolest svalů.

bublina

Co je v ceně balíčku?

  • Konzultace a zdravotní prohlídka před ošetřením
  • Vacupress – vakuová endodermoterapie problematických lokalit (stehna, břicho, záda, hýždě) - dle charakteru potíží použijeme pulzní, kontinuální nebo kombinovaný režim 30 minut
  • 1x speciální podpůrné termogenní sérum (dle nejnovějších poznatků)
  • 1x aromaterapie dle vlastního výběru
  • Celková délka procedur je poctivých 60 minut
  • Výživový plán pro zájemce
  • Podpora po ošetření (možnost volat 24 hodin denně 7 dní v týdnu)
  • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)
obrázek

Kdy uvidím výsledky?

Ihned. Po vacupress terapii se budete cítit lépe, zaznamenáte viditelné změny v konzistenci a vzhledu ošetřované lokality. Bude nastartován proces obnovy podkožního vaziva, zvýšen metabolismus v tukové tkáni a nastartován proces jeho odbourávání. Svaly budou po terapii vacupress uvolněné, detoxikované, případné bolesti zmizí.

Kolik sezení budu potřebovat?

To záleží jen na vás. Terapii vacupress můžete absolvovat jedno sezení a pak dle potřeby opakovat. Třeba za dva měsíce. Nejefektivnější je permanentka zahrnující 4 – 6 návštěv, v průběhu kterých je dosahováno nejlepších výsledků.

Je výsledek dlouhodobý?

Ano, záleží na problému, který budeme řešit. Po terapii se ihned budete cítit lépe a vypadat lépe. S každou další návštěvou se délka efektu prodlužuje. Efekt u klientů docházejících pravidelně (dle věku, domácí péče, životosprávy, stresu…), je možno klasifikovat jako trvalý.

obrázek

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Při potížích s celulitidou se zaměříme na lokality, které jsou postiženy. Při zeštíhlování a povoleném podkožním vazivu se zaměříme na tyto problematické partie. Při bolestech svalů ošetříme bolavá místa (obvykle celý bolestivý sval). Metoda je rovněž aplikována při bolestech zad, která ošetříme v průběhu terapie celá.

Jak sezení probíhá?

Po vstupní konzultaci, při které definujeme ošetřované lokality a dohodneme se na nejvhodnější technice terapie vacupress, vás odborník odvede k ošetření. Odložíte si a ulehnete na lůžko. Ošetřovanou lokalitu připravíme pomocí speciálních přípravků a detailně vám popíšeme, co budete pociťovat. Nastavíme vhodný režim ošetření. Konečně přiložíme kontaktní adaptér na vaši kůži a započneme masáž. Můžete se těšit na příjemné chvíle, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj atp.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro klienty, kteří mají tukové nadbytky, celulitidu, povolené podkožní vazivo, povolenou kůži, bolesti svalů. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: alergie na použití léčiva (lze zvolit i alternativy), těhotenství, onkologická onemocnění, epilepsie, některá onemocnění kůže, otevřené zranění, akutní infekce, lymfedém. Z důvodu režimových opatření nedoporučujeme podstoupit terapii ženám v období menstruace.

obrázek

O metodě:

Endodermoterapie – terapie vacupress je metodou, při které dochází k nasátí kožní řasy spolu s podkožním vazivem do unikátních adaptérů různého tvaru a velikosti (nejčastěji tzv. baňky). Při metodě je baňkou (adaptérem) provedena speciální systematická masáž. Adaptér může být v některých případech pouze stacionárně upevněn. Adaptér je napojen na přístroj, který koriguje a vytváří vakuum. Přístroj umožňuje práci v několika režimech. Jedná se o pulzní, kontinuální či kombinované vakuum. Možnost volby režimu mnohonásobně zvyšuje efektivitu ošetření. Ošetření je schopno zlikvidovat svalovou bolest během velmi krátké doby, odstranit svalové spasmy a omezit vznik nových. Vacupress dokáže léčit zánět či předcházet jeho vzniku.

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní redukce břicha a boků nebo stehen >>

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE >>

Magic Wrap – celotělový zeštíhlující zábal >>

Intenzivní anticelulitidní péče >>

Tip na dárek >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz