Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se
logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.

ULTRAZVUKOVÁ RADIOFREKVENČNÍ LIPOSUKCE – neinvazivní ultrazvuková lipolýza:

bublina


Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„S ultrazvukovou radiofrekvenční liposukcí mám dlouholeté zkušenosti. Ošetření jsem rozšířila do balíčku, který zahrnuje technologie a procedury, které celkový efekt prohlubují. Radiofrekvenční liposukce (správněji lipolýza) je dostupná v několika variantách dle frekvence ultrazvuku. Ošetření na klinice provádíme všemi dostupnými metodami radiofrekvenční lipolýzy, vhodnou metodu volíme vždy dle typu tukové tkáně tak, aby byl výsledný efekt terapie maximálně esteticky přijatelný a udržitelný. Garance all inclusive: vše je v ceně balíčku - bez dalších příplatků.“
Odstranění nadbytečné tukové tkáně, redukce povolené kůže. Rychlé viditelné výsledky.

Indikace ošetření: Požadavek na atraktivní a symetrické křivky těla dosažené redukcí podkožního tuku na zvolených lokalitách. Pevná a pružná kůže mladistvého vzhledu. Nadbytek podkožního tuku, povolená kůže těla, celulitida.

obrázek

Co je v ceně balíčku?

  • Zdravotní prohlídka a hodnocení indikací a kontraindikací
  • Možnost bezplatné a nezávazné konzultace před ošetřením a poradenství ohledně vhodnosti ošetření
  • Radiofrekvenční liposukce - dle charakteru tukového depozita použijeme monopolární, bipolární, tripolární, nebo kombinovanou metodu
  • Podpůrný zábal
  • Lymfatická masáž s ruční přípravou lymfy
  • Aromaterapie
  • Výživový plán pro zájemce
  • Podpora po ošetření (možnost volat 24 hodin denně 7 dní v týdnu)
  • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)
  • Změření a vyhodnocení okamžitého efektu – v případě zájmu

Kdy uvidím výsledky?

Bezprostředně po ošetření si můžete všimnout změny konzistence tuku, zlepšení vzhledu pokožky a prokrvení problematické partie. Efektu radiofrekvenční lipolýzy, tj. cílového stavu, je dosaženo po 14 dnech. Ošetření kombinuje postupy zaměřené na uvolnění (vypuzení) tuku z podkožních tukových buněk tzv. lipolýzu radiofrekvencí spolu se speciální zábalovou terapií a lymfatickou masáží. Cílového efektu je dosaženo postupně do 14 dnů. Výsledky terapie jsou přímo úměrné rychlosti, jakou vaše tělo spálí ošetřením uvolněný tuk, jsou závislé na rychlosti metabolismu, hormonálních změnách, zdravotním stavu organismu a životosprávě. Po celou dobu účinnosti metody podpořte své tělo tak, aby uvolněnou energii co nejlépe spotřebovalo (spálilo pohybem nebo využilo k pokrytí svých kalorických nároků).

obrázek

Kolik sezení budu potřebovat?

V závislosti na typu a objemu problematické partie lze liposukci absolvovat v rámci 1 – 6 sezení. Počet sezení je ovlivněn také požadavkem na odstranění možného kožního převisu či celulitidy a rozsahu ošetřovaných částí těla. O očekávaném efektu vás informuje odborník při konzultaci. Řada klientů je spokojena již po jediném sezení. Nejefektivnějších a nejdramatičtějších výsledků bývá dosaženo s kúrou 6 sezení.

Je výsledek trvalý?

Ano, nedojde-li k nárůstu hmotnosti a bude-li klient o své tělo pečovat, bude respektovat zásady zdravé životosprávy, výsledek si udrží.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Zde bychom rádi upozornili na skutečnost, že velikost 1 námi definované lokality může odpovídat 2 – 3 lokalitám při ošetření jinými technologiemi. Podle vašich požadavků a na základě vstupní konzultace ošetříme lokality s dostatečnou vrstvou podkožního tuku např. v oblasti břicha, obou boků, vnější části stehen atd. Lokality zde nejsou limitovány umístěním (např. kolena, lýtka, záda), ale šířkou tukové vrstvy. Radiofrekvenční liposukce je používána také při redukci podbradku.

Jak sezení probíhá?

Po vstupní konzultaci, při které definujeme ošetřované lokality a dohodneme se na nejvhodnější technice radiofrekvenční ultrazvukové liposukce, vás odborník odvede k ošetření. Odložíte si veškeré kovové předměty a ulehnete na lůžko. Ošetřovanou lokalitu ošetříme pomocí speciálních přípravků a detailně vám popíšeme, co budete pociťovat. Přeneseme parametry vaší tukové vrstvy do nastavení přístroje, případně připevníme elektrodu. Konečně přiložíme kontaktní hlavici na vaši kůži a započneme ošetření. Liposukce je bezbolestná, cítit budete pouze teplo. Můžete se těšit na příjemné chvíle, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o své tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj atp. Po ultrazvukové radiofrekvenční liposukci odborník lokalitu ošetří regeneračními přípravky, aplikuje zábal a spustí příjemnou lymfatickou masáž.

Pro koho je ošetření vhodné?

Ultrazvuková radiofrekvenční liposukce je obecně vhodná pro klienty s lokálně uloženým podkožním tukem či povolenou, zvrásnělou a přebytečnou kůží na těle nebo trpící celulitidou. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, kovové implantáty a nitroděložní tělísko s kovem, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, rakovina či jiná onkologická onemocnění, epilepsie, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo jiné onemocnění ledvin a slinivky, onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, lidé užívající antikoagulanty, akutní infekce. Z důvodu režimových opatření nedoporučujeme podstoupit bezbolestnou radiofrekvenční ultrazvukovou liposukci diabetikům. Výsledný efekt může být dále ovlivněn onemocněním štítné žlázy, které se nedaří dobře kompenzovat léky nebo substituční hormonální léčbou.

obrázek

O metodě:

Účinek ultrazvukové radiofrekvenční liposukce spočívá v působení vysokofrekvenčního ultrazvuku na tukovou tkáň a kolagenová vlákna kůže. Při průniku ultrazvuku do oblasti podkožní tukové vrstvy zde vzniká teplo a dochází k vypuzení obsahu tukové buňky do mezibuněčných prostor (dochází ke štěpení tuku – lipolýze). Následně je zahájen proces metabolizace zbytků tukové buňky, při kterém se uplatní funkce lymfatického systému. Tento proces trvá průměrně 14 dnů. Po ošetření touto metodou ultrazvukové liposukce dochází k viditelnému zmenšení ošetřené problematické partie. Účinek ultrazvukové liposukce na kožní přebytky spočívá v narušení stávajících, oslabených a povolených kožních kolagenových vláken. Narušená kolagenová vlákna jsou následně přirozeně rekonstruována. Proces rekonstrukce kolagenových vláken probíhá v pokožce ještě dalších 6 – 12 týdnů po ošetření. Přirozená rekonstrukce a novotvorba vláken probíhá formou syntézy kolagenu. Výsledkem je obnovení pevnosti a pružnosti kůže. Tohoto efektu využíváme mj. při léčbě a odstranění celulitidy. Po dlouhodobém testování se nám podařilo vyvinout postupy, které zajišťují vynikající výsledný efekt při zachování maximální šetrnosti a bezpečnosti. Využíváme svých dlouholetých zkušeností v oblasti bezbolestného tvarování těla a dle typologie tukové tkáně inteligentně volíme typ radiofrekvenční liposukce. Věnujeme se pouze prověřeným postupům bezbolestného ošetření těla, které soudobá neinvazivní estetická medicína nabízí.

Jaká jsou specifika neinvazivních ošetření?

U neinvazivních metod je nutno respektovat fakt, že na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla při ošetření fyzicky odejmuta. Při ošetření problematické partie je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji buď zpracuje nebo opětovně uloží. Uvolněná energie je zpracována v metabolismu tuků, proto je nutné se pro dobrý výsledek po doporučenou dobu po ošetření dostat do kalorického deficitu (pohybem, úpravou životosprávy). Pokud dojde k nárůstu hmotnosti, terapie nemůže být logicky účinná, protože tělo uvolněnou energii spolu s kalorickým přebytkem, který klient přijal nadbytečnou stravou, uloží do ostatních tukových zásob. Vzhledem k tomu, že indikací k ošetření jsou zejména lokalizované podkožní tukové nadbytky, které ze zkušenosti klienta špatně reagují na změnu životosprávy či pohybovou aktivitu, doporučuji po ošetření zredukovat váhu alespoň o 5%, kdy se efekt na ošetřené lokalitě projeví ve větší míře, než bez terapie. Pokud se jedná o ošetření obličje, není přebytečná kůže skalpelem fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, jejichž výsledkem je zpevněná kůže. I zde je nutno respektovat fakt, že intenzitu a rychlost daných procesů nelze jednoznačně kvantifikovat, je ovlivněna řadou faktorů. Pokud se tedy setkáte s garancí výsledku ať už u klasické liposukce, neinvazivních metod atp., jedná se o informaci zavádějící, kterou nelze nikdy v dlouhodobém časovém horizontu objektivně posoudit.

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní redukce břicha a boků nebo stehen >>

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE >>

Celotělová intenzivní redukční péče >>

Čtvrtletní redukčně omlazující program >>

KryoRADIOlipolýza >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz