Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se
logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.

PRO MUŽE – služby pro muže (komplexní péče o postavu a tělo):Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„V dnešní době již neplatí, že se muži o své tělo nestarají. Chtějí být přitažliví, cítit se dobře, být zdraví. Asi 30% mé klientely tvoří právě muži, kteří svým přístupem a nasazením dosahují skutečně nevšedních výsledků jak při tvarování těla, tak i při omlazení obličeje“.

Balíčky nejúčinnějších postupů pro zeštíhlení a omlazení určené mužům.

Indikace ošetření: Lokálně nahromaděný tuk, nesouměrnosti postavy, ztráta vitality, jasu a stárnutí pokožky, vrásky.

Jaké služby mohou muži využít

obrázek
  • Konzultace a zdravotní prohlídka před ošetřením
  • Bezplatná a nezávazná konzultace před ošetřením
  • Intenzivní redukční a zpevňující programy
  • Liposukce, tvarování a zpevnění těla
  • Vrásky a omlazení obličeje
  • Detoxikace organismu a podpora hubnutí
  • Ostatní služby pro zdraví a krásu
  • Podpora po ošetření (možnost volat 24 hodin denně 7 dní v týdnu)
  • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)
  • Změření a vyhodnocení okamžitého efektu – v případě zájmu
balíček 5

Kdy uvidím výsledky?

V závislosti na zvoleném programu či balíčku služeb obvykle ihned. Většina aplikovaných metod působí nejenom při samotném ošetření, ale pochody, které v těle nastartujeme, probíhají i po něm. Například u kryolipolýzy je to ještě dalších 8 – 12 týdnů, u liftingu taktéž. Po celou tuto dobu budete moci sledovat, jak se vaše tělo mění.

Kolik sezení budu potřebovat?

V závislosti na zvoleném balíčku a vašich časových možnostech 1 – 6 sezení.

Je výsledek trvalý?

Ano, nedojde-li k nárůstu hmotnosti a bude-li klient o své tělo pečovat, bude respektovat zásady zdravé životosprávy, je výsledek trvalý.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

U mužů se jedná nejčastěji o břicho, obličej. Výjimkou nejsou ale ani oblasti stehen či hýždí. Při detoxikačních procedurách ovlivňuje ošetření celé tělo.

Jak sezení probíhá?

Záleží na zvoleném balíčku služeb či konkrétní službě. Obecně ale platí, že se můžete těšit na příjemné chvíle plné pohody, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. dle sezónní nabídky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro muže, kteří se rozhodli pečovat o své tělo, chtějí se sebou něco udělat a myslí to vážně. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil u každé služby zdravotní stavy, které ošetření vylučují. Více informací získáte z prezentací věnovaných jednotlivým službám.

O metodě:

Po dlouhodobém testování se nám podařilo vyvinout postupy, kterými aplikujeme nejúčinnější neinvazivní metody na problematické lokality mužského těla. Jedná se o pro tělo šetrné metody redukce tukové tkáně či omlazení pokožky obličeje se zachováním naprosté bezpečnosti. Balíček zahrnuje ty postupy bezbolestného ošetření těla, které jsou účinné a které soudobá neinvazivní estetická medicína nabízí.

obrázek

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

O nás >>

První návštěva >>

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

KryoRADIOlipolýza >>

Lékařská péče >>

Tip na dárek >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz