Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

RADIOFREKVENCE – lipolýza ultrazvukem v boji proti celulitidě:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Radiofrekvence spolu s endodermoterapií (terapií vacupress) je alfou a omegou v boji proti celulitidě. Radiofrekvence nejenom, že lokálně podporuje metabolismus v tkáních, ale obnovuje pevnost a pružnost kůže, vyrovnává ji a odbourává podkožní tuk“.

Cílená rekonstrukce vaziva a lipolýza nestejnoměrné tukové tkáně.

Indikace ošetření: Celulitida 1. – 3. stupně, touha po hladkých a dokonalých křivkách bez pomerančové kůže.

Co je v ceně balíčku?

 • Zdravotní prohlídka a hodnocení indikací a kontraindikací
 • Možnost bezplatné a nezávazné konzultace před ošetřením a poradenství ohledně vhodnosti ošetření
 • Radiofrekvence - dle charakteru postižení použijeme monopolární, bipolární, tripolární, nebo kombinovanou metodu
 • Endo – dermo – termo terapie (vacupress a profesionální termosérum Oleotherm)
 • Vacupress speciálním patentovaným ocelovým adaptérem
 • Domácí plán péče o celulitidu vypracovaný odborníkem na problematiku celulitidy
 • Výživový plán – v případě zájmu
 • Podpora po ošetření (možnost volat 24 hodin denně 7 dnů v týdnu)
 • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)
 • Změření a vyhodnocení okamžitého efektu – v případě zájmu
 • Klinické odstranění celulitidy radiforekvencí a endo – dermo – termoterapií, domácí plán péče a speciální sérum
obrázek

Kdy uvidím výsledky?

Proces odstranění tukových abnormalit probíhá v ošetřené části těla po dobu 14 dnů. Proces rekonstrukce kolagenových vláken dobíhá další 2 – 3 měsíce po ošetření. Po celou dobu budete sledovat změny v redukci vaší celulitidy. K úbytku centimetrů dochází ihned po ošetření, efekt je podpořen zábalem a lymfatickou masáží, které jsou součástí balíčku.

Kolik sezení budu potřebovat?

Dle stupně celulitidy a rozsahu postižení provádíme radiofrekvenci v rámci 2 – 6 sezení. Pro okamžité zahlazení celulitidy samozřejmě postačí ošetření 1, ovšem k dosažení trvalého efektu je vhodné proceduru opakovat. O tom, kterým stupněm celulitidy trpíte, se dočtete v sekci Intenzivní anticelulitidní péče.

Je výsledek trvalý?

Ano, budete-li dodržovat instrukce pro nenáročnou domácí péči, efekt bude dlouhodobý.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Podle vašich požadavků se zaměříme na lokalitu stehen v místech, kde je celulitida patrná.

Jak sezení probíhá?

Po vstupní konzultaci, při které definujeme ošetřované lokality a dohodneme se na nejvhodnější technice odstranění celulitidy, vás odborník odvede k ošetření. Odložíte si veškeré kovové předměty a ulehnete na lůžko. Ošetřovanou lokalitu připravíme pomocí speciálních přípravků a detailně vám popíšeme, co budete pociťovat. Přeneseme parametry do nastavení přístroje, případně připevníme elektrody. Konečně přiložíme kontaktní hlavici na vaši kůži a započneme ošetření. Radiofrekvence je bezbolestná, cítit budete pouze teplo. Můžete se těšit na příjemné chvíle, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj atp. Po ultrazvukové radiofrekvenční lipolýze odborník lokalitu ošetří regeneračními přípravky, aplikuje zábal a spustí příjemnou lymfatickou masáž.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro každého, kdo trpí celulitidou 1. – 3. stupně. Radiofrekvence není naopak vhodná pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, kovové implantáty a nitroděložní tělísko s kovem, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, rakovina či jiná onkologická onemocnění, epilepsie, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo jiné onemocnění ledvin a slinivky, onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, lidé užívající antikoagulanty, akutní infekce. Z důvodu režimových opatření nedoporučujeme podstoupit radiofrekvenci diabetikům a ženám v období menstruace.

O metodě:

Účinek radiofrekvence spočívá v působení vysokofrekvenčního ultrazvuku na tukovou tkáň a kolagenová vlákna kůže. Při průniku ultrazvuku do oblasti podkožní tukové vrstvy zde vzniká teplo a dochází k vypuzení obsahu tukové buňky do mezibuněčných prostor. Následně je zahájen proces metabolizace zbytků tukové buňky, při kterém se uplatní funkce lymfatického systému. Tento proces trvá průměrně 14 dnů. Účinek radiofrekvence na odstranění celulitidy spočívá také v narušení stávajících, oslabených a povolených kožních kolagenových vláknech. Narušená kolagenová vlákna jsou následně přirozeně rekonstruována. Proces rekonstrukce kolagenových vláken probíhá v pokožce ještě dalších 8 – 12 týdnů po ošetření. Přirozená rekonstrukce probíhá formou syntézy kolagenu. Tímto dochází ke zpevnění a novotvorbě kolagenových vláken. Výsledkem je pak obnovení pevnosti a pružnosti kůže, sjednocení jejího povrchu. Po dlouhodobém testování se nám podařilo vyvinout postupy, které zajišťují vynikající výsledný efekt při zachování maximální šetrnosti a bezpečnosti. Využíváme svých dlouholetých zkušeností v oblasti bezbolestného tvarování těla a dle typologie celulitidy inteligentně volíme typ radiofrekvence. Věnujeme se pouze prověřeným postupům bezbolestného ošetření těla, které soudobá neinvazivní estetická medicína nabízí.

obrázek

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní anticelulitidní péče >>

Magic Wrap – celotělový zeštíhlující zábal >>

Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE >>

Vacupress - endodermoterapie >>

Lymfatická masáž >>

Tip na dárek >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz