Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

O NÁS:

terapeutka
„Nezáleží na tom, jak vypadáte, ale na tom, zda se ve svém těle cítíte dobře.

Pomohu vám, abyste vypadali dobře, a věřím, že se ve svém těle budete cítit lépe.“

Taťána Ševčíková – vedoucí terapeut KAMASlim & Young Clinic

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.

Jsme moderní privátní klinikou neinvazivní estetické medicíny v čele s uznávanou odbornicí, vedoucí terapeutkou, paní Taťánou Ševčíkovou. Najdete nás v samém centru města Brna, v historickém domě na ulici Kounicova s výbornou dostupností a několika velkokapacitními parkovacími možnostmi. Úzce se specializujeme na neinvazivní metody korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy, hubnutí a detoxikaci. Naši klientelu tvoří obyčejní lidé, kteří však vyžadují individuální řešení a nadstandardní péči.

terapeuti studia KAMASLIM

Výkony plastické chirurgie a miniinvazivní dermatologie:

V indikovaných případech odesíláme klienty ke spolupracujícím lékařům - plastickému chirurgovi MUDr. Evženu Truparovi, Ph.D. nebo dermatoložce MUDr. Ivetě Hrabálkové. V obou případech jsme schopni zajistit cenově výhodné řešení stavů, které jsou indikovány k plastické chirurgii nebo dermatologickému zákroku, tj. v případech, kdy výsledný efekt zákroků estetické medicíny nepřinese požadovaný benefit či nekoresponduje s očekáváním klienta.

Rozhovor s vedoucí terapeutkou KAMASlim&Young Clinic:

Jaké jsou Vaše zkušenosti s neinvazivními korekcemi postavy?

Neinvazivních zákroků jsem provedla stovky. Strávila jsem měsíce studiem této problematiky, týdny na specializovaných kurzech, desítky hodin rozhovory s výrobci technologií a hodiny debat s lékaři nejrůznějších specializací. Za zmínku stojí také desítky zkušeností v roli klienta. Nehledě na to se ale stále učím.

Co je pro Vás největším přínosem?

Určitě praxe, ale kupodivu musím říct, že jsem se hodně naučila právě v roli klienta.

Co jste tím získala?

Každou takovou zkušeností se mi zvyšovalo sebevědomí. Velmi často provádějí tyto zákroky velmi mladá děvčata s výstavní figurou a troufnu si říct, že i bez zájmu o vás. Já jsem úplně jiná, jsem zralá žena a svoji postavu rozhodně nepovažuji za výstavní. (smích) Chápu, že ta děvčata vzhledem reprezentují a mají i odpovídající chování. Já v pozici klientky, co potřebuje ubrat nějaký ten „ faldík“, bych ocenila někoho, kdo ví, jak se cítím a dokáže tomu své chování přizpůsobit. Vím, že v dnešní době slevových portálů se ta děvčata téměř nezastaví, ale uvědomit si svou zodpovědnost nejenom k vlastnímu zákroku, ale i psychice klienta je pro mě osobně nesmírně důležité. Zásadní je totiž získat si důvěru, což vyžaduje opravdu individuální přístup. Ten nesmíte dopustit, aby se byť jen na okamžik vytratil. Myslím, že některé mé návštěvy kvalitních salónů vedly i k tomu, že jsem získala lepší postavu a už nemám ty dvě vrásky na čele. (smích)

Jak jsou vaši klienti spokojeni?

To je otázka, na kterou se neodpovídá lehce. Vždy se ptám: „Jak se cítíte, jak vnímáte úspěch, kterého jsme dosáhli?“ I když slýcháte pozitivní zpětnou vazbu, nemusí to být důkaz spokojenosti. Pro mě je důkazem spokojenosti, když se klient opakovaně vrací. A mohu říct, že s většinou klientů se potkávám pravidelně. Častokrát se ani nevrací v roli klienta, ale přijdou jako doprovod svých kamarádů a známých nebo se zastaví, když jdou kolem, aby se pochlubili, jak jim to sluší.

Čím si to vysvětlujete?

Upřímností a důvěrou. Jedině u vstupního pohovoru máte možnost dát klientům prostor proto, aby se rozhodli, zda mnou avizovaný efekt naplní jejich očekávání. Pokud pak víte, do čeho jdete, musíte být spokojení. Kladu opravdu důraz na to, abych odhadla efekt co nejpřesněji.

Jak dokážete odhadnout výsledný efekt?

Tím se dostáváme k první otázce. Za tu dobu to mám prostě v oku. (smích)

Jaké druhy zákroků máte nejraději?

To se nedá říct. Mám ráda „liposukce“, ale i lifting a zábaly. Prostě vše, co udělá mým klientům radost. Vždy jsem ráda dávala dárky, protože jsem mohla druhým dělat radost. Dnes to dělám denně a cítím se opravdu dobře a plná energie.

Co byste vzkázala svým budoucím klientům?

Aby se nebáli pro sebe něco udělat. Aby věděli, že se potkají s člověkem, který si prošel podobnými zkušenostmi, chápe jejich pocity a potřeby a pomůže jim udělat krok ke splnění svých snů.

Mohlo by Vás zajímat:

První návštěva »

Infokoutek »

#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz