Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE ALL INCLUSIVE – super rychlé zeštíhlení a detoxikace:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Představuji vám expresní a intenzivní ošetření, které umí tvarovat tělo doslova na počkání. Program neinvazivní liposukce (někdy nazývám též lipodestrukce – liposukce 4. generace) vede k okamžité, avšak udržitelné ztrátě obvodových cm. Na základě svých dlouholetých zkušeností v balíčku kombinuji kromě neinvazivní liposukce také další podpůrné metody sloužící k obnově metabolismu a zvyšující účinnost terapie. Program využívají zejména klienti, kteří chtějí okamžitě vypadat skvěle nebo v rámci svých individuálních redukčních programů pro podporu spalování tuku a detoxikace. Garance all inclusive: vše je v ceně balíčku - bez dalších příplatků.“

Balíček nejúčinnějších procedur pro okamžité tvarování postavy (před dovolenou, akcí …).

Indikace ošetření: Lokálně nahromaděný tuk, povolená kůže těla, únava, stres, ztráta vitality. Požadavek na rychle dosažitelné proštíhlené křivky.

Co je v ceně balíčku?

  • Konzultace a zdravotní prohlídka před ošetřením
  • Možnost bezplatné a nezávazné konzultace před ošetřením a poradenství ohledně vhodnosti ošetření
  • Neinvazivní bezbolestná liposukce - dle charakteru tukového depozita na problematických lokalitách použijeme monopolární, bipolární, tripolární radiofrekvenci, kavitaci nebo kombinovanou metodu – celkem 40 minut
  • 1x Magic Wrap - léčebný, detoxikační a zeštíhlující celotělový zábal – celkem 60 minut
  • 1x Lymfatická masáž s ruční přípravou lymfy
  • 1x Aromaterapie dle vlastního výběru pro podporu celkové revitalizace
  • Výživový plán pro zájemce
  • Podpora po ošetření (možnost volat 24 hodin denně 7 dní v týdnu)
  • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)
  • Změření a vyhodnocení okamžitého efektu – v případě zájmu
obrázek

Kdy uvidím výsledky?

Bezprostředně po ošetření si můžete všimnout okamžitého zeštíhlení, změny konzistence tuku, zlepšení vzhledu pokožky a prokrvení problematické partie. Vlivem zábalové terapie Magic Wrap dochází také k okamžité ztrátě až 30 obvodových centimetrů. Nejprve nastupuje efekt ultrazvukové a radiofrekvenční lipolýzy, u kterých je cílového stavu dosaženo po 14 dnech. Po zábalu Magic Wrap dochází k vytěsnění nezdravě zadržované vody a k okamžitému zeštíhlení až o 30 cm (měření dle manuálu výrobce, celková ztráta je hodnocena jako sumární výsledek z 12 měřených míst na těle). Ošetření kombinuje postupy zaměřené na uvolnění (vypuzení) tuku z podkožních tukových buněk tzv. lipolýzu ultrazvukem, radiofrekvencí a speciální celotělovou zábalovou terapii a lymfatickou masáž. Cílového efektu je dosaženo postupně podle principu působení jednotlivých metod. Výsledky terapie jsou přímo úměrné rychlosti, jakou vaše tělo spálí ošetřením uvolněný tuk, jsou závislé na rychlosti metabolismu, hormonálních změnách, zdravotním stavu organismu a životosprávě.

Kolik sezení budu potřebovat?

Klienti, kteří chtějí pouze jednorázové rychlé proštíhlení, využívají jedno sezení. Pro dramatické zeštíhlení je možné proceduru opakovat za 7 – 14 dnů. Nejefektivnější je sestava 4 – 6 sezení, která je vhodná pro ty, kteří to myslí s hubnutím a proměnou vážně.

Je výsledek trvalý?

Ano, nedojde-li k nárůstu hmotnosti a bude-li klient o své tělo pečovat, bude respektovat zásady zdravé životosprávy, je výsledek trvalý. Uvolněný tuk je vhodné po proceduře spálit pohybovou aktivitou tak, aby se opětovně neuložil. My zahájíme proces uvolnění tuku, na vás bude jeho spálení a udržení si dosažených výsledků.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Ošetříme ty problematické lokality, které si budete přát proštíhlet. Rozsah ošetřených lokalit je dán pouze délkou působení ultrazvuku a zvolenou metodou.

Jak sezení probíhá?

To je naše know-how, které veřejně neprozradíme. Můžete se ale těšit na příjemné 2 hodiny, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. občerstvení dle sezónní nabídky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro klienty, kteří vyžadují okamžité, přesto však intenzivní proštíhlení, kteří mají problém s lokalizovanými tukovými polštáři. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, velké kovové implantáty v místě ošetření, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, onkologická onemocnění, epilepsie, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo jiné onemocnění ledvin a slinivky, onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, lidé užívající antikoagulanty, akutní infekce. Z důvodu režimových opatření nedoporučujeme podstoupit terapii neléčeným diabetikům a ženám v období menstruace. Výsledný efekt může být dále ovlivněn onemocněním štítné žlázy, které se nedaří dobře kompenzovat léky nebo substituční hormonální léčbou.

O metodě:

Po dlouhodobém testování se nám podařilo vyvinout postup, kterým dokážeme okamžitě formovat a detoxikovat tělo. Součástí je také kvalitní a účinná lymfatická masáž řešena nejenom přístrojově, ale také vzácným detoxikačním zábalem Magic Wrap. Jedná se o pro tělo šetrnou metodu redukce tukové tkáně se zachováním naprosté bezpečnosti. Vycházíme ze svých dlouholetých zkušeností v oblasti bezbolestného tvarování těla a dle typologie tukové tkáně inteligentně aplikujeme efektivní typ neinvazivní liposukce. Metoda je určena zejména klientům, kteří jsou časově vytíženi, nebo je čeká významná událost. Balíček zahrnuje ty postupy neinvazivní liposukce, které jsou účinné a které soudobá neinvazivní estetická medicína nabízí.

Jaká jsou specifika neinvazivních ošetření?

U neinvazivních metod je nutno respektovat fakt, že na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla při ošetření fyzicky odejmuta. Při ošetření problematické partie je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji buď zpracuje nebo opětovně uloží. Uvolněná energie je zpracována v metabolismu tuků, proto je nutné se pro dobrý výsledek po doporučenou dobu po ošetření dostat do kalorického deficitu (pohybem, úpravou životosprávy). Pokud dojde k nárůstu hmotnosti, terapie nemůže být logicky účinná, protože tělo uvolněnou energii spolu s kalorickým přebytkem, který klient přijal nadbytečnou stravou, uloží do ostatních tukových zásob. Vzhledem k tomu, že indikací k ošetření jsou zejména lokalizované podkožní tukové nadbytky, které ze zkušenosti klienta špatně reagují na změnu životosprávy či pohybovou aktivitu, doporučuji po ošetření zredukovat váhu alespoň o 5%, kdy se efekt na ošetřené lokalitě projeví ve větší míře, než bez terapie. Pokud se jedná o ošetření obličje, není přebytečná kůže skalpelem fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, jejichž výsledkem je zpevněná kůže. I zde je nutno respektovat fakt, že intenzitu a rychlost daných procesů nelze jednoznačně kvantifikovat, je ovlivněna řadou faktorů. Pokud se tedy setkáte s garancí výsledku ať už u klasické liposukce, neinvazivních metod atp., jedná se o informaci zavádějící, kterou nelze nikdy v dlouhodobém časovém horizontu objektivně posoudit.

obrázek

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní redukce břicha a boků nebo stehen >>

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Celotělová intenzivní redukční péče >>

Čtvrtletní redukčně omlazující program >>

Magic Wrap – celotělový zeštíhlující zábal >>

KryoRADIOlipolýza >>

Lékařská péče >>

Tip na dárek >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz