Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

NANO – RADIOlipolýza: novinka – efektivní fyzikálně - chemická lipolýza:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Stejně jako u NANO kryoRADIOlipolýzy jsme si inspiraci přivezli z Paříže, kde jsme získali odpovědi na 3 stěžejní otázky. Jak napomoci tělu při zpracování uvolněného tuku? Jak maximálně snížit odolnost tukové buňky proti působení radiofrekvenční energie tak, aby metoda fungovala i u nejodolnějšího tuku? Jak aplikovat poznatky z nano technologií do oblasti estetické medicíny? Odpověď zní – NANO RF lipodestrukce. Unikátní metoda, kterou jako jediné pracoviště v ČR zavádíme jako horkou novinku č. 2. Výsledky jsou ohromující a značně převyšují výsledky prosté radiofrekvence. Bez jehel!“


Základní informace o ošetření:

žena

Metoda doplňuje a zvyšuje efektivitu prosté radiofrekvenční lipolýzy. Klíčovou roli hrají přírodní látky - nano částice organických silic, čistého kofeinu, fosfatidylcholinu a látky ruscus. Organické silice, které jsou součástí speciálního séra Lysedia (symposium Paris podzim 2014) v kombinaci s čistým kofeinem zvýší osmotický tlak uvnitř tukové buňky natolik, že i minimální dávka radiofrekvenční energie způsobí porušení tukové buňky a vyprázdnění jejího obsahu. Fosfatidylcholin (Lysedia) pak rozpustí a zpracuje zbytky uvolněného tuku (přírodní lipolýza). Ruscus (Lysedia) aktivuje buňky lymfatického systému ke zpracování zbytků tukových buněk. Soubor těchto fyzikálně – chemických procesů způsobí redukci zasažených adipocytů a redukci celulitidy.

Balíček zahrnuje 3 sezení. V rámci jednoho sezení ošetříme problematické lokality maximální dávkou kombinované radiofrekvence 60 minut.

žena

Náplň ošetření (v ceně jsou 3 sezení)

  • 3x Peeling před ošetřením (pro hluboký průnik nano částic) a 3x zapracování séra Lysedia + zábal (na všechny ošetřované partie)
  • 3x Kombinovaná radiofrekvenční lipolýza nejnovějším přístrojem Magic 3D kombinace ultrazvuku a radiofrekvence (dvojitá kombinace = výhoda oproti běžným komerčním přístrojům – pro dokonalý průnik do tukové tkáně)
  • 3x Pressoterapie s manuální stimulací hlavních lymfatických uzlin
  • 3x Aromaterapie – dle vlastního výběru
  • 3x Speciální péče o pokožku před, v průběhu a po ošetření
  • Výživový plán pro zájemce a možnost kdykoli kontaktovat vedoucí terapeutku
  • Zdravotní prohlídka a hodnocení indikací a kontraindikací
  • Možnost bezplatné a nezávazné konzultace před ošetřením a poradenství ohledně vhodnosti ošetření
  • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)

Nyní zaváděcí cena 4.900 Kč za celý balíček 3 sezení (ceníková cena 14.000 Kč)
Poznámka k ceně: Cena samostatného balíčku NANO RADIOlipolýza je 3.900 Kč (tj. celková cena za 3 sezení).
V uvedené ceně je zahrnuto sérum Lysedia Acti-minceur za 2.000 Kč (volitelně), které si klient odnáší domů pro vlastní použití.

V bodech:

Jak je metoda účinná?

Velmi. Doposud se nepodařilo zkombinovat výhody nano technologie, chemické a fyzikální lipolýzy. V boji proti nadbytečnému tuku a celulitidě využíváme dvě nejúčinnější zbraně: chemickou lipolýzu a kombinovanou radiofrekvenční lipolýzu.

Kdy uvidím výsledky?

Redukce tuku je ukončena po 14 dnech po sezení, efekt však zaznamenáte ihned. Většina klientů vnímá okamžitý efekt v řádu několika obvodových centimetrů.

Kolik sezení budu potřebovat?

Je doporučena kúra 3 až 6 sezení, na kterých se zaměříme na jednu párovou problematickou lokalitu (např. horní a spodní břicho, boky a spodní břicho, vnitřní stehna, vnější stehna, lýtka a kolena atp.). Se správným výběrem lokalit vám rád pomůže váš terapeut. Sezení se provádí s odstupem 7 až 14 dnů.

Je výsledek trvalý?

Ano. Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce. V případě, že nezvýšíte svou váhu, výsledek si udržíte.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Lokality si volí klient sám. V rámci jednoho sezení ošetříme problematické lokality maximální dávkou radiofrekvence 60 minut.

Jak sezení probíhá?

Přesný průběh ošetření je naše know how. Můžete se těšit na 3x 2 hodiny intenzivní péče o vaše tělo. Ošetření je naprosto bezbolestné.

Pro koho je ošetření vhodné?

Metoda je vhodná pro nejnáročnější klienty s lokalizovanými tukovými polštáři a celulitidou, kteří chtějí alternativu chirurgické nebo chemické liposukce bez jehel a rekonvalescence. Vzhledem k účinnosti metody doporučujeme také klientům, u nichž jiná ošetření nepřinesla esteticky přijatelný efekt. Metoda není vhodná pro klienty s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: závažné kontaktní alergie, těhotenství, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, onkologická onemocnění, epilepsie, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo jiné onemocnění ledvin a slinivky, onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, RS, vazoneurózy, lidé užívající antikoagulanty, akutní infekce. Liposukci nedoporučujeme absolvovat diabetikům a ženám v období menstruace, byť se o absolutní kontraindikace nejedná.tikům a ženám v období menstruace, byť se o absolutní kontraindikace nejedná.

O metodě

Klíčovým faktorem jsou nano částice obsažené v unikátním séru pařížské farmaceutické společnosti Lysedia. Sérum Lysedia bylo vyvinuto jako látka zcela nahrazující injekční chemickou lipolýzu. Hluboký průnik séra je namísto injekční aplikace zajištěn ultrazvukovým zapracováním. Několikanásobné zvýšení účinku radiofrekvence je zajištěno umělým navýšením osmotického tlaku v tukových buňkách, které jsou pak mnohem vnímavější k vnějším podnětům (v tomto případě kombinovaná radiofrekvence). K zvýšení osmotického tlaku dojde za několik minut po aplikaci čistého kofeinu a organických silic. Poté, co vlivem fyzikální lipolýzy (kryolipolýzy a radiofrekvenční lipolýzy) uvolníme tuk do mezibuněčných prostor, nastupuje účinek látky fosfatidylcholin, který tuk v mezibuněčných prostorách rozpustí a zpracuje. Fosfatidylcholin mj. zajišťuje, že se uvolněný tuk není schopen do tukové buňky opětovně vrátit a uložit. Zbytky poškozených tukových buněk jsou zpracovány výhradně lymfatickou cestou. Aktivaci a podporu lymfatického systému zajišťuje látka ruscus, tedy poslední z čtveřice účinných látek, které jsou obsaženy v unikátním séru Lysedia. Soubor těchto fyzikálně – chemických procesů způsobí spolehlivé zmenšení tukového depozita a redukci celulitidy. yolipolýzy, po které tukové buňky zanikají postupně, a náplň odumřelé tukové buňky není schopna se uložit. Zbytky poškozených tukových buněk jsou zpracovány výhradně lymfatickou cestou. Aktivaci a podporu lymfatického systému zajišťuje látka ruscus, tedy poslední z čtveřice účinných látek, které jsou obsaženy v unikátním séru Lysedia. Soubor těchto fyzikálně – chemických procesů způsobí zánik několika vrstev adipocytů a spolehlivé zmenšení tukového depozita.

nano kryoradiolipolyza

Jaká jsou specifika neinvazivních ošetření?

U neinvazivních metod je nutno respektovat fakt, že na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla při ošetření fyzicky odejmuta. Při ošetření problematické partie je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji buď zpracuje nebo opětovně uloží. Uvolněná energie je zpracována v metabolismu tuků, proto je nutné se pro dobrý výsledek po doporučenou dobu po ošetření dostat do kalorického deficitu (pohybem, úpravou životosprávy). Pokud dojde k nárůstu hmotnosti, terapie nemůže být logicky účinná, protože tělo uvolněnou energii spolu s kalorickým přebytkem, který klient přijal nadbytečnou stravou, uloží do ostatních tukových zásob. Vzhledem k tomu, že indikací k ošetření jsou zejména lokalizované podkožní tukové nadbytky, které ze zkušenosti klienta špatně reagují na změnu životosprávy či pohybovou aktivitu, doporučuji po ošetření zredukovat váhu alespoň o 5%, kdy se efekt na ošetřené lokalitě projeví ve větší míře, než bez terapie. Pokud se jedná o ošetření obličje, není přebytečná kůže skalpelem fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, jejichž výsledkem je zpevněná kůže. I zde je nutno respektovat fakt, že intenzitu a rychlost daných procesů nelze jednoznačně kvantifikovat, je ovlivněna řadou faktorů. Pokud se tedy setkáte s garancí výsledku ať už u klasické liposukce, neinvazivních metod atp., jedná se o informaci zavádějící, kterou nelze nikdy v dlouhodobém časovém horizontu objektivně posoudit.

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení celulitidy před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

NANO kryoRADIOlipolýza >>

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní redukce břicha a boků nebo stehen >>

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE >>

Celotělová intenzivní redukční péče >>

Čtvrtletní redukčně omlazující program >>

Oxygenoterapie >>

Poradna a novinky ze světa krásy >>

Lékařská péče >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz