Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

NANO – kryoRADIOlipolýza: novinka - unikátní fyzikálně - chemická lipolýza:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Inspiraci jsme si přivezli z Paříže, kde jsme získali odpovědi na 3 zásadní otázky. Jak napomoci tělu při zpracování uvolněného tuku? Jak maximálně snížit odolnost tukové buňky proti působení mrazu tak, aby metoda fungovala i u nejodolnějšího tuku? Jak aplikovat poznatky z nano technologií do oblasti estetické medicíny? Odpověď jsme našli – NANO kryo RADIO lipolýza. Unikátní metoda, kterou jako jediné pracoviště v ČR zavádíme jako horkou novinku. Výsledky jsou ohromující a značně převyšují očekávání oproti klasické liposukci. Bez jehel!“


Základní informace o ošetření:

žena

Metoda cílí do stejně hlubokých podkožních struktur, jako plastická chirurgie při klasické liposukci. Nikoli pouze povrchově, ale do celého spektra podkožního tuku, který spolehlivě likviduje. Klíčovou roli hrají přírodní látky - nano částice organických silic, čistého kofeinu, fosfatidylcholinu a látky ruscus. Organické silice, které jsou součástí speciálního séra Lysedia (symposium Paris podzim 2014) v kombinaci s čistým kofeinem zvýší osmotický tlak uvnitř tukové buňky natolik, že i minimální dávka radiofrekvenční energie a mrazu způsobí prasknutí její membrány a apoptózu. Fosfatidylcholin (Lysedia) pak rozpustí a zpracuje zbytky uvolněného tuku (přírodní lipolýza). Ruscus (Lysedia) aktivuje buňky lymfatického systému ke zpracování zbytků tukových buněk. Soubor těchto fyzikálně – chemických procesů způsobí zánik několika vrstev adipocytů a spolehlivé zmenšení tukového depozita o několik řádů.

V rámci sezení ošetříme:

 • břicho + boky (možno také v kombinaci se zády v rozsahu 4 lokalit)
 • celá stehna (vnitřní + vnější v rozsahu 4 lokalit)
 • hýždě + stehna (v rozsahu 4 lokalit)
 • 2 balíčky = ošetření celého těla v rozsahu 8 lokalit
 • poradenství ohledně počtu a rozsahu ošetřených lokalit na bezplatné konzultaci
žena

Náplň ošetření (v ceně)

 • Peeling před ošetřením (pro hluboký průnik nano částic) a zapracování séra Lysedia + zábal (na všechny ošetřované partie)
 • 4x KryoRADIOlipolýza nejnovějším přístrojem Magic Cryo v záporných teplotách s aplikací radiofrekvence (dvojnásobná mrazící plocha, než u běžných komerčních přístrojů; celkem 60 minut na každé lokalitě - zaměřujeme se výhradně na kvalitu)
 • POZOR – v ceně ošetření je profesionální sérum Lysedia v hodnotě 2.000 Kč, které si odnášíte po ošetření pro domácí aplikaci (vzhledem k tomu, že se jedná o prostředek pro profesionální aplikaci, o bezpečném použití vás poučí váš terapeut)
 • Ochranné a podpůrné prostředky
 • Oxygenoterapie – podpora odolnosti netukové tkáně proti účinkům mrazu, aromaterapie – dle vlastního výběru
 • Speciální péče o pokožku před, v průběhu a po ošetření
 • Výživový plán pro zájemce a možnost kdykoli kontaktovat vedoucí terapeutku
 • Zdravotní prohlídka a hodnocení indikací a kontraindikací
 • Možnost bezplatné a nezávazné konzultace před ošetřením a poradenství ohledně vhodnosti ošetření
 • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)

Nyní zaváděcí cena 4.900 Kč (ceníková cena 14.000 Kč)

V bodech:

Jak je metoda účinná?

Velmi. Doposud se nepodařilo zkombinovat výhody nano technologie, chemické a fyzikální lipolýzy. V boji proti nadbytečnému tuku využíváme tři nejúčinnější zbraně: chemickou lipolýzu, liposukci zmražením a radiofrekvenční lipolýzu.

Kdy uvidím výsledky?

Redukce tuku je postupná, efekt však zaznamenáte ihned. Výsledný efekt se dostaví v průběhu 6 - 8 týdnů po ošetření, kdy je proces odstranění tukových buněk zcela dokončen. Po celou dobu budete používat profesionální sérum pro chemickou lipolýzu a redukci tuku také v domácím prostředí. O bezpečné a účinné aplikaci vás vyškolí váš terapeut. Ušetříte čas pravidelným docházením.

Kolik sezení budu potřebovat?

Metoda je časově úsporná. Běžně je dostačující jedno sezení. Není nutná jakákoli rekonvalescence, po ošetření lze bez omezení pokračovat v běžném životě.

Je výsledek trvalý?

Ano. Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce. V případě, že výrazně nezvýšíte svou váhu, výsledek si udržíte.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

 • břicho + boky (možno také v kombinaci se zády v rozsahu 4 lokalit)
 • celá stehna (vnitřní + vnější v rozsahu 4 lokalit)
 • hýždě + stehna (v rozsahu 4 lokalit)
 • 2 balíčky = ošetření celého těla v rozsahu 8 lokalit
 • poradenství ohledně počtu a rozsahu ošetřených lokalit na bezplatné konzultaci

Jak sezení probíhá?

Přesný průběh ošetření je naše know how. Můžete se těšit na 5 hodin intenzivní péče o vaše tělo. Ošetření je naprosto bezbolestné. Po ošetření si domů odnášíte profesionální sérum, které bylo použito při vašem ošetření a které použijete při domácí péči.

Pro koho je ošetření vhodné?

Odložte chirurgickou liposukci o několik let, nebo navždy. Metoda je vhodná pro nejnáročnější klienty s lokalizovanými tukovými polštáři, kteří chtějí alternativu chirurgické nebo chemické liposukce bez jehel a rekonvalescence. Vzhledem k účinnosti metody doporučujeme také klientům, u nichž jiná ošetření nepřinesla esteticky přijatelný efekt. Metoda není vhodná pro klienty s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: závažné kontaktní alergie, těhotenství, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, onkologická onemocnění, epilepsie, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo jiné onemocnění ledvin a slinivky, onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, RS, osoby citlivé nebo s alergií na chlad, vazoneurózy, kryoglobulinemie, hypoproteinémie, problémy s tělesnou termoregulací, lidé užívající antikoagulanty, akutní infekce. Liposukci nedoporučujeme absolvovat diabetikům a ženám v období menstruace, byť se o absolutní kontraindikace nejedná.

O metodě

Klíčovým faktorem jsou nano částice obsažené v unikátním séru pařížské farmaceutické společnosti Lysedia. Sérum Lysedia bylo vyvinuto jako látka zcela nahrazující injekční chemickou lipolýzu. Hluboký průnik séra je namísto injekční aplikace zajištěn ultrazvukovým zapracováním. Několikanásobné zvýšení účinku radiofrekvence je zajištěno umělým navýšením osmotického tlaku v tukových buňkách, které jsou pak mnohem vnímavější k vnějším podnětům, jako je liposukce mrazem či radiofrekvence. K zvýšení osmotického tlaku dojde za několik minut po aplikaci čistého kofeinu a organických silic. Poté, co vlivem fyzikální lipolýzy (kryolipolýzy a radiofrekvenční lipolýzy) uvolníme tuk do mezibuněčných prostor, nastupuje účinek látky fosfatidylcholin, který tuk v mezibuněčných prostorách rozpustí a zpracuje. Fosfatidylcholin mj. zajišťuje, že se uvolněný tuk není schopen do tukové buňky opětovně vrátit a uložit. Vzhledem k tomu, že sérum aplikujete také později doma, pracují všechny účinné látky průběžně. Sekundárně je tímto umocněn zejména efekt kryolipolýzy, po které tukové buňky zanikají postupně, a náplň odumřelé tukové buňky není schopna se uložit. Zbytky poškozených tukových buněk jsou zpracovány výhradně lymfatickou cestou. Aktivaci a podporu lymfatického systému zajišťuje látka ruscus, tedy poslední z čtveřice účinných látek, které jsou obsaženy v unikátním séru Lysedia. Soubor těchto fyzikálně – chemických procesů způsobí zánik několika vrstev adipocytů a spolehlivé zmenšení tukového depozita.

nano kryoradiolipolyza

Jaká jsou specifika neinvazivních ošetření?

U neinvazivních metod je nutno respektovat fakt, že na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla při ošetření fyzicky odejmuta. Při ošetření problematické partie je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji buď zpracuje nebo opětovně uloží. Uvolněná energie je zpracována v metabolismu tuků, proto je nutné se pro dobrý výsledek po doporučenou dobu po ošetření dostat do kalorického deficitu (pohybem, úpravou životosprávy). Pokud dojde k nárůstu hmotnosti, terapie nemůže být logicky účinná, protože tělo uvolněnou energii spolu s kalorickým přebytkem, který klient přijal nadbytečnou stravou, uloží do ostatních tukových zásob. Vzhledem k tomu, že indikací k ošetření jsou zejména lokalizované podkožní tukové nadbytky, které ze zkušenosti klienta špatně reagují na změnu životosprávy či pohybovou aktivitu, doporučuji po ošetření zredukovat váhu alespoň o 5%, kdy se efekt na ošetřené lokalitě projeví ve větší míře, než bez terapie. Pokud se jedná o ošetření obličje, není přebytečná kůže skalpelem fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, jejichž výsledkem je zpevněná kůže. I zde je nutno respektovat fakt, že intenzitu a rychlost daných procesů nelze jednoznačně kvantifikovat, je ovlivněna řadou faktorů. Pokud se tedy setkáte s garancí výsledku ať už u klasické liposukce, neinvazivních metod atp., jedná se o informaci zavádějící, kterou nelze nikdy v dlouhodobém časovém horizontu objektivně posoudit.

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení celulitidy před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní redukce břicha a boků nebo stehen >>

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE >>

Celotělová intenzivní redukční péče >>

Čtvrtletní redukčně omlazující program >>

Oxygenoterapie >>

Poradna a novinky ze světa krásy >>

Lékařská péče >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz