Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se
logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.

MAGIC WRAP – celotělový léčebný, detoxikační, zeštíhlující a lymfodrenážní zábal:

bublina


Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Zábal Magic Wrap je zázrakem z hlubin oceánu. Ošetření vnímám jako nejúčinnější lymfatickou drenáž. Baví mě sledovat, jak se klienti po ošetření promění, jsou plní energie a elánu, jak si drží kalhoty, které jim byly dosud těsné a cítí se mladší“.
Balíček pro detoxikaci, zeštíhlení a tu nejkvalitnější lymfatickou drenáž.

Indikace ošetření: Požadavek na intenzivní lymfatickou masáž, okamžité zeštíhlení a detoxikaci. Únava, ztráta vitality, stres, povolená a zestárlá kůže těla.

Co je v ceně balíčku?

obrázek
  • Konzultace a zdravotní prohlídka před ošetřením
  • 1x Magic Wrap – zabalení celého těla – celkem 60 nebo 90 minut dle přání klienta
  • 1x lymfatická masáž s ruční stimulací lymfatických uzlin zdarma
  • 1x oxygenoterapie pro podporu regenerace organismu zdarma
  • 1x aromaterapie dle vlastního výběru zdarma
  • Výživový plán pro zájemce
  • Podpora po ošetření (možnost volat 24 hodin denně 7 dní v týdnu)
  • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)
  • Změření a vyhodnocení okamžitého efektu – v případě zájmu

Kdy uvidím výsledky?

Magic Wrap působí okamžitě. Může se stát, že vám budou o mnoho volnější kalhoty, ve kterých na ošetření přicházíte. Doporučujeme opasek s sebou. Není žádnou výjimkou, že po ošetření dojde ke ztrátě 30 obvodových cm (měření provádíme na výrobcem definovaných lokalitách). Zeštíhlení není způsobeno odvodněním, ale vytěsněním nezdravě zadržované vody z mezibuněčných prostor a lymfatických tkání! Chcete-li změřit před a po ošetření, sdělte to, prosíme, před zahájením ošetření.

Kolik sezení budu potřebovat?

Můžete využít jeden zábal před významnou událostí nebo po nemoci, po stresující události nebo jen proto, abyste se cítili lépe. Skutečně nevšedních a nejlepších výsledků však dosahujeme s balíčkem 4 - 6 sezení. Počet sezení je dán stavem organismu, životním stylem, množstvím stresu atp.

Je výsledek dlouhodobý?

Po ošetření celotělovým zeštíhlujícím zábalem Magic Wrap se budete cítit dobře, lehčí, vitálnější a odpočatí. Váš lymfatický systém bude dokonale regenerován. Dojde k okamžitému zeštíhlení, které není výsledkem odvodnění, ale vytěsnění nezdravě zadržované vody z mezibuněčných prostor a lymfatických tkání! Tímto dochází k odplavení toxinů a nečistot, které se právě zde koncentrují, z těla ven. Tekutina se opětovně nahromadí za týden či několik měsíců v závislosti na životním stylu a dosavadním stavu organismu. Klienti, kteří zábal pravidelně využívají k tomu, aby se cítili a vypadali lépe, byli zdraví, vnímají efekt jako trvalý.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Celé tělo zabalíme do speciálních bandáží, které jsou patentovány k použití se zábalem Magic Wrap. Pokud si budete přát, můžeme některé lokality vynechat. Lymfatickou masáž provedeme na dolních končetinách, které jsou srdcem našeho lymfatického systému. Kolem sebe ucítíte svou oblíbenou vůni, budete poslouchat příjemnou hudbu. Povzbudíme tedy nejenom tělo, ale i duši.

Jak sezení probíhá?

Nejprve diagnostikujeme vaše potřeby a zhodnotíme váš stav. Následně podstoupíte lymfatickou masáž dolních končetin s manuální masáží lymfatických uzlin. Dále zabalíme celé tělo do speciálních teplých bandáží napuštěných roztokem oceánického jílu a necháme vás relaxovat. Zábal Magic Wrap necháváme působit 60 nebo 90 minut dle vašeho přání. Můžete se těšit na příjemné chvíle, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. občerstvení dle sezónní nabídky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro klienty, kteří chtějí tu nejkvalitnější lymfatickou masáž, kteří se necítí dobře, jsou unavení. Pro klienty požadující rychlé zeštíhlení a hloubkovou detoxikaci. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, klaustrofobie, akutní infekce, vážný lymfedém, závažné poruchy oběhového nebo imunitního systému. Z důvodu režimových opatření nedoporučujeme podstoupit terapii ženám v období menstruace.

O metodě:

žena

Magic Wrap – z historie

Tělový zábal Magic Wrap vznikl před 30 lety v USA, kde jej lékaři aplikovali při rehabilitaci pacientů s onemocněním jater a ledvin. Následně se rozšířil do celého světa. Nyní je pro své blahodárné účinky používán nejenom pro zeštíhlení, ale také k regeneraci a revitalizaci organismu a při salónní péči o pokožku. Je využíván rovněž pacienty s onemocněním lymfatického systému nebo po léčbě (např. onkologické), která narušila jeho funkci.

Magic Wrap a lymfatická drenáž

Nejkvalitnější lymfatické drenáže je dosaženo hned z několika důvodů. Před ošetřením lymfatickou tkáň regenerujeme a podporujeme lymfatickou masáží a stimulací hlavních lymfatických uzlin. Při balení je lymfatická tekutina postupně (od chodidel) odváděna do lymfatických uzlin, které jsou uvolněny předchozí přípravou a jsou tedy ihned schopny zpracovat přivedenou lymfu. Celý postup podporuje teplota bandáží, která násobí lymfodrenážní efekt.

Jaké jsou účinky zábalu Magic Wrap?

Informace o výživovém poradenství:

Magic Wrap je podpora k tomu, abyste se cítili lépe. Klíčem je však zdravá životospráva. Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní redukce břicha a boků nebo stehen >>

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE >>

Celotělová intenzivní redukční péče >>

Čtvrtletní redukčně omlazující program >>

Kouzelný relax >>

Tip na dárek >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz