Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

KOUZELNÝ RELAX – luxusní péče pro relaxaci a omlazení:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Program je určen zejména unaveným ženám, které chtějí intenzivní relaxačně regenerační péči s omlazením obličeje. Pomohu vám načerpat nové síly a zajistím, abyste vypadala neodolatelně“.

Balíček luxusní péče pro detoxikaci, relaxaci, regeneraci a omlazení.

Indikace ošetření: Únava, stres, ztráta vitality, vrásky.

Co je v ceně balíčku?

  • Konzultace a zdravotní prohlídka před ošetřením
  • Lymfatická masáž dolních končetin
  • Manuální stimulace lymfatických uzlin
  • 1x speciální zeštíhlující a silně drenážní a regenerační zábal
  • 1x ošetření obličeje ultrazvukem
  • 1x zlatá 24karátová kolagenová maska
  • Odlíčení a čištění pleti
  • Výživový plán pro zájemce
  • Podpora po ošetření (možnost volat 24 hodin denně 7 dní v týdnu)
  • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)
obrázek

Kdy uvidím výsledky?

Ihned. Po lymfatické masáži se budete cítit lépe, odpočinutí, plní energie. Po zlaté kosmetické masce bude váš obličej rozjasněný, vyživený, sjednocený. Zmizí drobné vrásky, dojde k vypnutí pokožky obličeje.

Kolik sezení budu potřebovat?

To záleží jen na vás. Můžete absolvovat jedno sezení a pak dle potřeby opakovat. Třeba za dva měsíce.

Je výsledek dlouhodobý?

Ano, budete se cítit lépe a vypadat lépe v závislosti na vašem stavu týden, měsíc nebo třeba i dva. S každou další návštěvou se délka efektu prodlužuje. Efekt u klientů docházejících pravidelně (dle věku, domácí péče, životosprávy, stresu…), je možno klasifikovat jako trvalý.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Zaměříme se na lymfatickou masáž nohou a břicha. Aplikujeme léčebný zábal. Při ošetření obličeje se nezaměříme jen na místa s nejpatrnějšími nedokonalostmi a vráskami, ale ošetříme jej celý.

Jak sezení probíhá?

Ošetření se nese v duchu relaxace. Můžete se těšit na příjemné 2 hodiny, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. dle sezónní nabídky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro klienty, kteří trpí únavou, trápí je vrásky, otoky nohou, ztráta vitality. Nebo pro ty, kteří si chtějí dopřát chvíle hluboké relaxace. Pro ty, kteří se chtějí cítit dobře. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, akutní infekce, onemocnění kůže, onkologické onemocnění, lymfedém. Z důvodu režimových opatření nedoporučujeme podstoupit terapii ženám v období menstruace.

O metodě:

Balíček je sestaven z lymfatické masáže, regeneračního zábalu a zlaté masky. Všechny procedury mají blahodárný vliv na náš imunitní systém, regenerují, řeší otoky, jsou velmi příjemné. Cílem balíčku je také omlazující péče řešící vrásky - ošetření 24 karátovým zlatem, kolagenem a zapracování ultrazvukem, který mnohonásobně zvýší účinnost aplikovaných léčivých látek. Metoda je určena zejména klientům, kteří jsou časově vytíženi a chtějí kvalitní relaxačně regenerační péči, chtějí špičkovou péči.

obrázek

Informace o výživovém poradenství:

Nejvýznamnější vliv na náš organismus a zdravotní stav má naše výživa. Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Magic Wrap – celotělový zeštíhlující zábal >>

Zlatá 24k kolagenová maska + ultrazvuk >>

Intenzivní omlazující péče >>

Lymfatická masáž >>

Aromaterapie >>

Tip na dárek >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz