Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

LYMFATICKÁ MASÁŽ – lymfodrenáž (presoterapie):

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Lymfatická masáž je nejenom léčebnou a rehabilitační technikou, ale také nástrojem, který dokáže pomoci při odstranění celulitidy a hubnutí. Kvalitně provedená lymfatická masáž zahrnuje stimulaci hlavních lymfatických uzlin a měla by být prováděna výhradně odborníkem“.


Balíček pro regeneraci lymfatického systému a podporu hubnutí.

Indikace ošetření: Otoky, prevence křečových žil, celulitida, podpora hubnutí, poruchy peristaltiky, syndrom studených končetin, obezita, vyšší věk, nedostatek pohybu, únava, nespavost, ochablá kůže, pomalý metabolismus.

bublina

Co je v ceně balíčku?

  • Konzultace a zdravotní prohlídka před ošetřením
  • 1x lymfatická masáž nohou, trupu a rukou
  • 1x ruční stimulace hlavních lymfatických uzlin
  • 1x aromaterapie dle vlastního výběru zdarma
  • Výživový plán pro zájemce
  • Podpora po ošetření (možnost volat 24 hodin denně 7 dní v týdnu)
  • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)
obrázek

Kdy uvidím výsledky?

Lymfatická masáž působí okamžitě. Po ošetření se budete cítit lépe a lehčí, svěží. Otoky dolních končetin zmizí. Bude se vám lépe dýchat, budete odpočatí.

Kolik sezení budu potřebovat?

Můžete využít jednu lymfatickou masáž třeba jen proto, abyste se cítili lépe nebo povzbudili svůj organismus. Nejlepších výsledků však dosahujeme s balíčkem 6 terapií. Počet lymfatických masáží je dán stavem lymfatického systému, životním stylem, množstvím stresu atp.

Je výsledek dlouhodobý?

Po lymfatické masáži pocítíte efekt okamžitě. Váš lymfatický systém bude regenerován, končetiny dokonale prokrveny. Klienti, kteří lymfatickou masáž využívají pravidelně k tomu, aby se cítili a vypadali lépe, byly zdraví, vnímají efekt jako trvalý.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Lymfatickou masáž provedeme na nohy, trup, ruce. Stimulujeme hlavní lymfatické uzliny v tříslech, břiše, podpaží a na krku.

obrázek

Jak sezení probíhá?

Nejprve diagnostikujeme vaše potřeby a zhodnotíme váš stav, resp. indikace a kontraindikace k lymfatické masáži. Následně se položíte. Terapeut provede speciální hmaty k vyprázdnění hlavních lymfatických uzlin. Následně nasadíme lymfodrenážní návleky určíme optimální tlak a spustíme masáž, kterou budete vnímat jako velmi příjemnou. Tímto způsobem ošetříme celé tělo. Samotná lymfatická masáž trvá 50 minut. Můžete se těšit na příjemné chvíle, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. občerstvení dle sezónní nabídky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Lymfatická masáž je vhodná pro klienty s indikací nebo pro klienty, kteří chtějí absolvovat prospěšnou a příjemnou regenerační masáž. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, klaustrofobie, akutní infekce, vážný lymfedém, závažné poruchy oběhového nebo imunitního systému, metabolické poruchy, osoby pod vlivem alkoholu či návykových látek. Z důvodu režimových opatření nedoporučujeme podstoupit terapii ženám v období menstruace.

O metodě:

Na rozdíl od oběhové soustavy, není lymfatický systém uzavřeným obvodem a nemá centrální pumpu (srdce). Cirkulace lymfy je řízena systémem chlopní. Lymfatická tekutina se pohybuje lymfatickými cévami pouze jedním směrem. Tento pohyb je závislý zejména na pohybu tělesných svalů, které drenáž podporují. Rytmické stahy žilních stěn mají na pohyb lymfatické tekutiny a její posun ke kapilárám rovněž značný vliv. Z nejrůznějších důvodů může dojít k redukci pohybu lymfatické tekutiny, která se následně (zejména v končetinách) kumuluje, čímž je znemožněno mj. zpracování „toxinů“ a jiných metabolitů látkové výměny. V lymfatických uzlinách lymfatická tekutina, laicky řečeno, spolupracuje s bílými krvinkami na obraně organismu před infekcemi či rakovinotvornými buňkami. Lymfatické cévy spolu s brzlíkem, slezinou a kostní dření tvoří převážnou část anatomie imunitního systému. Jejich úlohou je zejména odvod „toxických látek“ z tělesných tkání. Při normální činnosti je lymfatický systémem naplněn přibližně čtyřmi litry tekutin. Presoterapie (přístrojem řízená lymfatická masáž) je kompresní léčebnou metodou. Jedná se o masáž založenou na aplikaci vzduchových tlakových masáží, které vyvíjejí opakovaný pohyb - roztahování a smršťování, čímž posilují krevní oběh a oběhový systém lymfatické tekutiny (zejména v končetinách). Stupňovaným tlakem na svalovou tkáň lymfodrenáž napomáhá odstraňovat otoky a bolesti rukou a nohou. Lymfatická masáž mj. pomáhá k substituci aktivního pohybu pacientů upoutaných na lůžko po nejrůznějších zraněních či v důsledku stárnutí, u nichž je schopnost přirozené drenáže lymfatické tekutiny zpomalena.

obrázek

Informace o výživovém poradenství:

Lymfatická masáž je podpůrnou metodou k tomu, abyste se cítili lépe. Klíčem je však zdravá životospráva. Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Magic Wrap – celotělový zeštíhlující zábal >>

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní redukce břicha a boků nebo stehen >>

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE >>

Celotělová intenzivní redukční péče >>

Čtvrtletní redukčně omlazující program >>

Kouzelný relax >>

Tip na dárek >>

Poradna a novinky ze světa krásy >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz