Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

INTENZIVNÍ REDUKCE – břicha a boků nebo celých stehen:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Tento unikátní program jsem sestavila ze 4 metod odstranění tuku. Na základě svých dlouholetých zkušeností se speciálně zaměřuji na velké problematické lokality, jakými jsou stehna nebo břicho včetně boků. Jedná se o nejoblíbenější program, který šetří nejenom čas, ale také finance. Dnes už není nutné několikrát týdně absolvovat jednotlivé a méně účinné metody s neustálými výdaji, ale během pouhých 2 – 3 návštěv (po domluvě možno i v rámci 1 celodenní péče) podstoupíte všechny fungující moderní metody neinvazivní korekce postavy. Garance all inclusive: vše je v ceně balíčku - bez dalších příplatků.“

Balíček nejúčinnějších postupů pro zeštíhlení břicha včetně boků nebo celých stehen.

Indikace ošetření: Lokálně nahromaděný tuk zejména do oblasti břicha a boků nebo horní části stehen a hýždí. Nesouměrná postava.

Co je v ceně balíčku?

 • Konzultace a zdravotní prohlídka před ošetřením
 • Možnost bezplatné a nezávazné konzultace před ošetřením a poradenství ohledně vhodnosti ošetření
 • 2x ultrazvuková radiofrekvenční liposukce břicha a boků nebo stehen - dle charakteru tukového depozita použijeme monopolární, bipolární, tripolární, nebo kombinovanou metodu – celkem 2x 30 minut (na oblast stehen nebo břicha a boků)
 • 4x kryoRADIOlipolýza – celkem 4x 60 minut
 • 1x speciální zeštíhlující a silně drenážní a regenerační zábal
 • 1x lymfatická masáž s ruční přípravou lymfy – celkem 30 minut
 • 1x oxygenoterapie pro podporu spalování tuku a regeneraci – celkem 30 minut
 • Výživový plán pro zájemce
 • Podpora po ošetření (možnost volat 24 hodin denně 7 dní v týdnu)
 • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)
 • Změření a vyhodnocení okamžitého efektu – v případě zájmu
obrázek

Kdy uvidím výsledky?

Bezprostředně po ošetření si můžete všimnout změny konzistence tuku, zlepšení vzhledu pokožky a prokrvení problematické partie. Nejprve nastupuje efekt ultrazvukové a radiofrekvenční lipolýzy, u kterých je cílového stavu dosaženo po 14 dnech. U kryolipolýzy je proces velmi pozvolný a cílového efektu bývá dosaženo po 8 – 12 týdnech (u kombinované kryoRADIOlipolýzy nastupuje efekt dříve). Ošetření kombinuje postupy zaměřené na uvolnění (vypuzení) tuku z podkožních tukových buněk tzv. lipolýzu ultrazvukem, radiofrekvencí a zmražením tukových buněk spolu se speciální zábalovou terapií, lymfatickou masáží a oxygenoterapií. Cílového efektu je dosaženo postupně podle principu působení jednotlivých metod. Výsledky terapie jsou přímo úměrné rychlosti, jakou vaše tělo spálí ošetřením uvolněný tuk, jsou závislé na rychlosti metabolismu, hormonálních změnách, zdravotním stavu organismu a životosprávě.

Kolik sezení budu potřebovat?

Balíček je formou permanentky a zahrnuje 2 – 3 návštěvy dle vašich časových možností. Celková délka procedur je 7 hodin. Platba probíhá pouze při první návštěvě, další návštěvy jsou již zahrnuty v ceně permanentky. Rozhodnete-li se ošetření pro ještě dramatičtější formování opakovat, je to možné nejdříve za 8 týdnů.

Je výsledek trvalý?

Ano, nedojde-li k nárůstu hmotnosti a bude-li klient o své tělo pečovat, bude respektovat zásady zdravé životosprávy, je výsledek trvalý.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Balíček je určen pro ošetření ve dvou variantách – liposukce břicha a boků nebo liposukce stehen. Rozhodnete-li se podstoupit ošetření horní poloviny těla, ošetříme lokality horního a dolního břicha a obou boků. Rozhodnete-li se podstoupit ošetření dolní poloviny těla (stehen), ošetříme vnitřní a vnější část stehen případně hýždí.

Jak sezení probíhá?

To je naše know-how, které veřejně neprozradíme. Můžete se ale těšit na příjemných 7 hodin, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. dle sezónní nabídky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro klienty, kteří mají nesouměrnosti a nadbytek tuku buďto v horní či dolní polovině těla. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, kovové implantáty a nitroděložní tělísko s kovem v místě ošetření, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, onkologická onemocnění, epilepsie, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo jiné onemocnění ledvin a slinivky, onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, lidé užívající antikoagulanty, akutní infekce. Z důvodu režimových opatření nedoporučujeme podstoupit terapii diabetikům a ženám v období menstruace. Výsledný efekt může být dále ovlivněn onemocněním štítné žlázy, které se nedaří dobře kompenzovat léky nebo substituční hormonální léčbou.

O metodě:

Po dlouhodobém testování se nám podařilo vyvinout postupy, kterými aplikujeme nejúčinnější neinvazivní metody liposukce na problematické lokality v oblasti stehen, či trupu (břicha a boků). Jedná se o pro tělo šetrnou metodu redukce tukové tkáně se zachováním naprosté bezpečnosti. Využíváme svých dlouholetých zkušeností v oblasti bezbolestného tvarování těla a dle typologie tukové tkáně inteligentně aplikujeme vhodný typ radiofrekvenční liposukce. Součástí balíčku je také kryoRADIOlipolýza, na kterou se úzce specializujeme. Metoda je určena zejména klientům, kteří jsou časově vytíženi a nemají čas docházet na pravidelná sezení, nechtějí podstoupit bolestivé estetické plastické operace, chtějí špičkovou péči. Balíček zahrnuje ty postupy bezbolestného ošetření těla, které jsou účinné a které soudobá neinvazivní estetická medicína nabízí.

Jaká jsou specifika neinvazivních ošetření?

U neinvazivních metod je nutno respektovat fakt, že na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla při ošetření fyzicky odejmuta. Při ošetření problematické partie je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji buď zpracuje nebo opětovně uloží. Uvolněná energie je zpracována v metabolismu tuků, proto je nutné se pro dobrý výsledek po doporučenou dobu po ošetření dostat do kalorického deficitu (pohybem, úpravou životosprávy). Pokud dojde k nárůstu hmotnosti, terapie nemůže být logicky účinná, protože tělo uvolněnou energii spolu s kalorickým přebytkem, který klient přijal nadbytečnou stravou, uloží do ostatních tukových zásob. Vzhledem k tomu, že indikací k ošetření jsou zejména lokalizované podkožní tukové nadbytky, které ze zkušenosti klienta špatně reagují na změnu životosprávy či pohybovou aktivitu, doporučuji po ošetření zredukovat váhu alespoň o 5%, kdy se efekt na ošetřené lokalitě projeví ve větší míře, než bez terapie. Pokud se jedná o ošetření obličje, není přebytečná kůže skalpelem fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, jejichž výsledkem je zpevněná kůže. I zde je nutno respektovat fakt, že intenzitu a rychlost daných procesů nelze jednoznačně kvantifikovat, je ovlivněna řadou faktorů. Pokud se tedy setkáte s garancí výsledku ať už u klasické liposukce, neinvazivních metod atp., jedná se o informaci zavádějící, kterou nelze nikdy v dlouhodobém časovém horizontu objektivně posoudit.

obrázek

Absolvujete komplexní ošetření, nikoli pouze dílčí, méně účinné úkony, které obvykle vyžadují častou aplikaci a opakování s vyšší finanční zátěží.

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní redukce břicha a boků nebo stehen >>

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Celotělová intenzivní redukční péče >>

Čtvrtletní redukčně omlazující program >>

KryoRADIOlipolýza >>

Magic Wrap – celotělový zeštíhlující zábal >>

Lymfatická masáž >>

Lékařská péče >>

Tip na dárek >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz