Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

NEINVAZIVNÍ LIFTING – New Age Facelift (omlazení bez skalpelu):

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.
Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Facelift – lifting obličeje, tedy korekce vrásek, vypnutí pokožky a obnovení její pružnosti a pevnosti již v dnešní době není nutné řešit bezpodmínečně skalpelem. Představuji vám nejmodernější metodu odstranění vrásek – radiofrekvenční facelift. New Age Facelift, tedy radiofrekvenční ošetření, které během pouhých pár týdnů nastartuje obnovu kolagenních vláken (znovuobnovení tzv. korzetu pleti), vrací roky zpět rychle, bez bolesti a bez rekonvalescence"


Terapie zaměřená ne vrásky a stárnoucí pleť, zpevnění kontur tváře a obnovu produkce kolagenu.

Indikace ošetření: Vrásky a stárnoucí pleť. Tedy nedokonalosti vzniklé s přibývajícím věkem. Ztráta jasu, pružnosti, pevnosti a vitality pokožky.

bublina

Co je v ceně balíčku?

  • Konzultace a zdravotní prohlídka před ošetřením
  • Bezplatná a nezávazná konzultace před ošetřením
  • Neinvazivní lifting (radiofrekvenční New Age Facelift obličeje a nebo dekoltu)
  • Odlíčení a čištění pleti
  • Aplikace léčivých látek či séra
  • Výživná a regenerační maska s kyselinou hyaluronovou
  • K permanentce lymfatická masáž nohou zdarma
  • Podpora po ošetření (možnost volat 24 hodin denně 7 dní v týdnu)
  • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)
obrázek

Kdy uvidím výsledky?

Principem ošetření je působení radiofrekvenční energie v kůži. Vlivem tepelné radiofrekvenční energie dochází k narušení stávajících, oslabených a věkem poškozených kolagenových vláken. Narušená kolagenová vlákna jsou přirozeně obnovována a rekonstruována. Dochází k tzv. syntéze kolagenu. Proces obnovy kolagenových vláken je postupný a ukončen je zhruba po 12 týdnech od posledního ošetření. Bude-li terapie úspěšná, je hlavního efektu, tedy zpevnění, dosaženo po 12 týdnech. Podružným efektem je hluboká detoxikace a čištění pokožky. Tímto dosáhnete vypnutí, rozjasnění a zpevnění pokožky ihned po ošetření. Radiofrekvenční lifting obličeje je účinný jak v dlouhodobém, tak i krátkodobém časovém horizontu.

Kolik sezení budu potřebovat?

Možné je podstoupit jedno odstranění vrásek, nejefektivnější je série 6 terapií, se kterou je dosahováno nebývalých výsledků. Obecně můžeme počet terapií stanovit následovně: klient do 35 let - 3 terapie, následně s každými dalšími 5 lety + 1 terapie. Odstranění vrásek touto metodou by měli, vzhledem k dosažitelnému efektu, zvážit klienti starší 65 let s indikacemi pro chirurgické řešení, kterými jsou četné hluboké a mimické vrásky, kdy je pokožka zesláblá s výrazným úbytkem hutnosti.

Je výsledek dlouhodobý?

Ano. Je-li pokožka ve stavu, kdy je schopna novotvorby a efektivní rekonstrukce kolagenových vláken, podstoupíte dostatečný počet sezení, výsledek přetrvá roky.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Zaměříme se na problematická místa obličeje, případně dekolt (bez příplatku).

Jak sezení probíhá?

Nejprve diagnostikujeme vaše potřeby a zhodnotíme váš stav. Následně pokožku odlíčíme, vyčistíme, naneseme séra a podpůrné látky a zahájíme ošetření, které budete vnímat jako příjemnou hřejivou masáž. Můžete se těšit na příjemné chvíle, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o váš obličej. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. občerstvení dle sezónní nabídky.

Pro koho je New Age Facelift vhodný?

Odstranění vrásek touto metodou je určeno zejména klientům nad 30 let a ve středních letech, kteří chtějí bojovat proti známkám stárnutí pokožky, ztrátě jasu, pevnosti, pružnosti a vitality. Lifting obličeje je určen klientům, kteří nechtějí podstoupit chirurgické řešení nebo jej mají v plánu o několik let odložit. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: onkologická onemocnění, onemocnění kůže, akutní infekce, kontaktní alergie a obličejové implantáty, autoimunitní choroby s kožními projevy. Výsledný efekt může být dále ovlivněn hloubkou vrásek a stavem pokožky (výrazné zeslabení, výrazný úbytek hutnosti, hluboké mimické vrásky), resp. věkem. Zde je preferováno chirurgické řešení.

O metodě:

New Age Facelift, tedy lifting obličeje radiofrekvenčním ultrazvukem je novinkou v estetické medicíně, která s úspěchem nahrazuje či odkládá na později invazivní či mini invazivní metody omlazení obličeje a odstranění vrásek. Principem fungování je přenos radiofrekvenční energie do pokožky, kde vlivem tepelného efektu dochází k narušení stávajících a povolených kolagenových vláken. Tato jsou následně rekonstruována přirozenými pochody. Výsledkem je obnova pevnosti, pružnosti a vitality obličeje. Lifting obličeje radiofrekvencí aplikujeme také do oblasti dekoltu, je možné ošetřit také hřbety rukou a potažmo celé tělo. Syntéza kolagenu, tedy hlavní efekt, který se uplatní při odstranění vrásek, probíhá až 12 týdnů po ošetření. Po celou tuto dobu lze sledovat změny, dochází k omlazení obličeje. Balíček určený pro odstranění vrásek, který absolvujete, zahrnuje moderní postupy, které jsou účinné a které soudobá neinvazivní estetická medicína nabízí. Presoterapie (přístrojem řízená lymfatická masáž) je kompresní léčebnou metodou. Jedná se o masáž založenou na aplikaci vzduchových tlakových masáží, které vyvíjejí opakovaný pohyb - roztahování a smršťování, čímž posilují krevní oběh a oběhový systém lymfatické tekutiny (zejména v končetinách). Stupňovaným tlakem na svalovou tkáň lymfodrenáž napomáhá odstraňovat otoky a bolesti rukou a nohou. Lymfatická masáž mj. pomáhá k substituci aktivního pohybu pacientů upoutaných na lůžko po nejrůznějších zraněních či v důsledku stárnutí, u nichž je schopnost přirozené drenáže lymfatické tekutiny zpomalena.

Jaká jsou specifika neinvazivních ošetření?

Pokud se jedná o ošetření obličje, není přebytečná kůže skalpelem fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, jejichž výsledkem je zpevněná kůže. I zde je nutno respektovat fakt, že intenzitu a rychlost daných procesů nelze jednoznačně kvantifikovat, je ovlivněna řadou faktorů. Pokud se tedy setkáte s garancí výsledku ať už u klasické liposukce, neinvazivních metod atp., jedná se o informaci zavádějící, kterou nelze nikdy v dlouhodobém časovém horizontu objektivně posoudit.

obrázek

Informace o výživovém poradenství:

Vaše vrásky a stárnoucí pleť jsou obrazem vaší životosprávy. Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Expresní omlazení ultrazvukem >>

Galvanizace a čištění pleti >>

Zlatá 24k kolagenová maska + ultrazvuk >>

Intenzivní omlazující péče >>

Lymfatická masáž >>

Kouzelný relax >>

Lékařská péče >>

Tip na dárek >>

Poradna a novinky ze světa krásy >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz