Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se
logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.

KRYORADIOLIPOLÝZA – nejmodernější liposukce zmražením s radiofrekvencí:

bublina


Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„KryoRADIOlipolýza prohlubuje a zvýrazňuje efekt prosté kryolipolýzy. Srovnávám ji s klasickou liposukcí. 2 v 1: kombinací dvou nejúčinnějších metod (neinvazivní radiofrekvence a liposukce mrazem) dosahuji vynikajících výsledků, které jsou výraznější a dostavují se dříve, než při ošetření prostou kryolipolýzou. Na základě svých dlouholetých zkušeností v balíčku kombinuji kromě vlastního ošetření také další podpůrné metody sloužící k ochraně tkání a zvyšující účinnost terapie. Jedná se o nejefektivnější a nejšetrnější metodu neinvazivní redukce tukové tkáně. KryoRADIOlipolýza je metoda, na kterou se úzce specializuji a na jejímž zavedení do ČR jsem se přímo podílela. Garance all inclusive: vše je v ceně balíčku - bez dalších příplatků.“
Trvalé odstranění tukové tkáně řízeným zmražením tuku s výraznějšími a rychlejšími výsledky.

Indikace ošetření: Atraktivní a symetrické křivky těla dosažené trvalou redukcí podkožního tuku na zvolených lokalitách. Lokální přebytky podkožního tuku.

žena

Co je v ceně balíčku?

V bodech:

Je kryoradiolipolýza skutečně účinná?

Ano. Metoda je účinná a lze ji srovnat s klasickou liposukcí. Na trhu ovšem existuje celá řada technologií, které kryoradiolipolýzu napodobují. Tyto metody nejen, že nejsou účinné, ale mohou být i nebezpečné. Samostatným okruhem zůstává ošetření z rukou neprofesionálního personálu. Tématu neúčinné liposukce zmražením a problematice nezkušeného personálu se věnujeme v poradně, kterou naleznete zde.

Dlouhodobě jsme sledovali 3 zákazníky a získali jsme následující reference:

žena

Kdy uvidím výsledky?

Bezprostředně po ošetření si můžete všimnout změny konzistence tuku, zlepšení vzhledu pokožky a prokrvení problematické partie. Nejprve nastupuje efekt radiofrekvenční lipolýzy, u kterých je cílového stavu dosaženo po 14 dnech. U kryoRADIOlipolýzy je proces velmi pozvolný a cílového efektu bývá dosaženo po 6 – 12 týdnech. Ošetření kombinuje postupy zaměřené na uvolnění (vypuzení) tuku z podkožních tukových buněk tzv. lipolýzu radiofrekvencí a zmražením tukových buněk. Cílového efektu je dosaženo postupně podle principu působení jednotlivých metod. Výsledky terapie jsou přímo úměrné rychlosti, jakou vaše tělo spálí ošetřením uvolněný tuk, jsou závislé na rychlosti metabolismu, hormonálních změnách, zdravotním stavu organismu a životosprávě.

Kolik sezení budu potřebovat?

Stejnou lokalitu lze ošetřit maximálně 3x v rozestupu 6 – 8 týdnů. Při jednom sezení ošetříme maximálně 2 – 4 lokality dle hodnocení reakce těla na chlad. Při požadavku na ošetření více, než 4 lokalit lze další lokality ošetřit nejdříve za 3 – 6 týdnů.

Je výsledek trvalý?

Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce. V případě, že nezvýšíte svou váhu, výsledek si udržíte.

Jak poznám kvalitní kryoradiolipolyzu?

Pro vyčerpávající informace o tom, jak poznat kvalitní kryoradiolipolýzu pokračujte na odbornou publikaci vedoucí terapeutky T. Ševčíkové zde.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Kryoradiolipolýzou lze ošetřit lokality, na kterých je dostatečná vrstva podkožního tuku. Nejčastěji jsou ošetřovány lokality: břicho, boky, stehna, hýždě, záda a paže. Rozsah a možnosti ošetření jsou navrženy na bezplatné a nezávazné konzultaci před ošetřením. Kryoradiolipolýza jedné lokality = jedna aplikace = jedno „nasátí“ tukové vrstvy a radiofrekvenční lipolýza.

Jak sezení probíhá?

Zhruba hodinu před kryolipolýzou již nic nejíme. Minimálně 2 hodiny před zákrokem není doporučeno kouřit! Před zákrokem je vhodné pít ovocné šťávy (např. pomerančový džus – lze i sladký). V průběhu kryolipolýzy dostanete napít, bude Vám případně změřen krevní tlak a během ošetření monitorován puls. Bude-li vše v pořádku, terapeut Vás po kryolipolýze propustí domů či zaměstnání, kde lze fungovat naprosto běžným způsobem. Po kryolipolýze bude místo přechodně zarudlé, otlačené a necitlivé nebo naopak přecitlivělé, může vzniknout „modřinka“ a barevné změny. Záleží na individuální reakci těla na chlad. Tento stav se vrací během několika následujících hodin až dnů do normálu. Odborný terapeut vám předá tipy pro domácí péči. Pro případ, že budete po ošetření potřebovat poradit, budeme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Pro koho je ošetření vhodné?

Kryoradiolipolýza je vhodná pro nejnáročnější klienty s lokalizovanými tukovými polštáři, kteří chtějí alternativu chirurgické liposukce bez jehel, rekonvalescence atd. Kryoradiolipolýza není vhodná pro klienty s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, onkologická onemocnění, epilepsie, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo jiné onemocnění ledvin a slinivky, onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, RS, osoby citlivé nebo s alergií na chlad, vazoneurózy, kryoglobulinemie, hypoproteinémie, problémy s tělesnou termoregulací, lidé užívající antikoagulanty, akutní infekce. Liposukci nedoporučujeme absolvovat diabetikům a ženám v období menstruace, byť se o absolutní kontraindikace nejedná.

O kryolipolýze

žena

Z historie kryoradiolipolýzy:

Kryoradiolipolýza je nejmodernější liposukcí zmražením tukové tkáně. Účinnou kombinaci mrazu a radiofrekvence diskutovali specialisté na jednom z amerických dermatologických seminářů (Hawaii Dermatology Seminar TM). Záhy poté jsme začali pracovat na zavedení metody do praxe a po navržení efektivního postupu a získání potřebného know-how jsme ošetřili prvního pacienta. Byli jsme jedni z prvních v ČR, kteří metodu provedli.

Průběh ošetření kryoradiolipolýzou:

Průběh ošetření můžete vidět v naší videogalerii – video kolegů z německé kliniky.

Přístroj pro kryoradiolipolýzu:

Anglický přístroj Magic Cryo byl na trh uveden v roce 2012 a svou konstrukcí se řadí mezi absolutní jedničky. Jedná se o precizně konstruovaný přístroj s tradicí Velké Británie. Unikátní skleněný vakuový adaptér – jeden z největších na trhu – umožňuje nasátí až o 50% tuku více. Žádný plast, jen sklo a ocel vypovídající o vysoké kvalitě. Inteligentní systém mražení s automatickou klasifikací tukové vrstvy. Zdravotnická technika: jako jediné v ČR distribuuje přístroj česká společnost IBTechnology s.r.o., která vybavuje prestižní kliniky přístroji pro lékařskou a estetickou medicínu. Přístroj Magic Cryo jako jediný umožňuje provedení kryoradiolipolýzy.

obrázek

jahody

Jaká jsou specifika neinvazivních ošetření?

U neinvazivních metod je nutno respektovat fakt, že na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla při ošetření fyzicky odejmuta. Při ošetření problematické partie je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji buď zpracuje nebo opětovně uloží. Uvolněná energie je zpracována v metabolismu tuků, proto je nutné se pro dobrý výsledek po doporučenou dobu po ošetření dostat do kalorického deficitu (pohybem, úpravou životosprávy). Pokud dojde k nárůstu hmotnosti, terapie nemůže být logicky účinná, protože tělo uvolněnou energii spolu s kalorickým přebytkem, který klient přijal nadbytečnou stravou, uloží do ostatních tukových zásob. Vzhledem k tomu, že indikací k ošetření jsou zejména lokalizované podkožní tukové nadbytky, které ze zkušenosti klienta špatně reagují na změnu životosprávy či pohybovou aktivitu, doporučuji po ošetření zredukovat váhu alespoň o 5%, kdy se efekt na ošetřené lokalitě projeví ve větší míře, než bez terapie. Pokud se jedná o ošetření obličje, není přebytečná kůže skalpelem fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, jejichž výsledkem je zpevněná kůže. I zde je nutno respektovat fakt, že intenzitu a rychlost daných procesů nelze jednoznačně kvantifikovat, je ovlivněna řadou faktorů. Pokud se tedy setkáte s garancí výsledku ať už u klasické liposukce, neinvazivních metod atp., jedná se o informaci zavádějící, kterou nelze nikdy v dlouhodobém časovém horizontu objektivně posoudit.

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení celulitidy před dílčími metodami.

Klientka Hana Malá napsala: … Za mě - absolutní jednička - jako ve škole :). Nebyla jsem poprvé v podobném zařízení, takže se dá říci, že jsem hledala to pravé, ořechové. A našla jsem. Co je pro mě důležité: fakta, výsledek, profesionalita a ochota se přizpůsobit, pochopení, kvalifikace. To vše jsem u vás dostala. A nejenom to. Do nového školního roku jsem nastoupila o 8,5 kg lehčí. Hanka Malá, učitelka, šťastně zadaná, spokojená zákaznice :). P.S.: Doporučuji redukční péči s kryoradiolipolýzou. Skutečně to funguje. Za své doporučení vám osobně ručím.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní redukce břicha a boků nebo stehen >>

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE >>

Celotělová intenzivní redukční péče >>

Čtvrtletní redukčně omlazující program >>

Oxygenoterapie >>

Poradna a novinky ze světa krásy >>

Lékařská péče >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz