Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

KRYOLIPOLÝZA – certifikovaná liposukce zmražením s nasátím tukové vrstvy:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Představuji vám vysoce efektivní a pro organismus šetrnou metodu trvalé redukce tukové tkáně. Používám špičkové certifikované lékařské přístroje, které v běžných salonech nenajdete - výsledek se dostavit nemusí, nesvěříte-li se do rukou skutečných odborníků. Garantuji naprostou kvalitu a bezpečnost ošetření. Certifikovaná kryolipolýza – liposukce zmražením je určena klientům, kteří nechtějí absolvovat klasickou liposukci, avšak chtějí dosáhnout příznivých estetických výsledků, klientům, kteří nemají rádi kompromis a vyžadují naprostou kvalitu a spolehlivost ošetření. Garance all inclusive: vše je v ceně balíčku - bez dalších příplatků.“

Trvalé odstranění tukové tkáně řízeným zmražením tuku.

Indikace ošetření: Atraktivní a symetrické křivky těla dosažené trvalou redukcí podkožního tuku na zvolených lokalitách. Lokální přebytky podkožního tuku.

bublina

Co je v ceně balíčku?

V bodech:

žena

Je liposukce zmražením skutečně účinná?

Vzhledem k tomu, že na trhu existuje celá řada technologií na kryolipolýzu, z nichž některé jsou naprosto neúčinné, je důležité dávat si pozor! Pozor je nutné si dávat nejenom na technologii, ale také na kvalitu ošetření. Napodobeniny, nebo ošetření z rukou neodborného personálu může vést nejenom k tomu, že se výsledek nedostaví, ale také k újmě na zdraví. Pro informace, nač si dávat pozor, pokračujte zde. V KAMASlim & Young Clinic garantujeme kvalitu, bezpečnost a erudovaný personal.

Dlouhodobě jsme sledovali 3 zákazníky a získali jsme následující reference:

Kdy uvidím výsledky?

Bezprostředně po ošetření si můžete všimnout prokrvení problematické partie a změny v konzistenci tuku. U kryolipolýzy je proces velmi pozvolný a cílového efektu bývá dosaženo po 8 – 12 týdnech. Ošetření zahrnuje postupy zaměřené na uvolnění (vypuzení) tuku z podkožních tukových buněk (tzv. lipolýzu zmražením tukových buněk) spolu s oxygenoterapií. Výsledky terapie jsou přímo úměrné rychlosti, jakou vaše tělo spálí ošetřením uvolněný tuk, jsou závislé na rychlosti metabolismu, hormonálních změnách, zdravotním stavu organismu a životosprávě.

Kolik sezení budu potřebovat?

Stejnou lokalitu lze ošetřit maximálně 3x v rozestupu 6 – 8 týdnů. Při jednom sezení ošetříme maximálně 2 – 4 lokality dle hodnocení reakce těla na chlad. Při požadavku na ošetření více, než 4 lokalit lze další lokality ošetřit nejdříve za 3 – 6 týdnů.

Je výsledek trvalý?

Tak, jako i u klasické liposukce. Pokud klient svou váhu nezvýší, výsledek přetrvá.

Jak poznám kvalitní kryolipolýzu?

Pro vyčerpávající informace o tom, jak poznat kvalitní kryolipolýzu pokračujte do poradny vedoucí terapeutky T. Ševčíkové zde.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Kryolipolýzou lze ošetřit místa s dostatečnou vrstvou podkožního tuku. Nejčastěji jsou ošetřovány lokality: břicho, boky, stehna, hýždě, záda a paže. Rozsah a možnosti ošetření jsou navrženy na bezplatné a nezávazné konzultaci před ošetřením. Kryolipolýza jedné lokality = jedna aplikace = jedno „nasátí“ tukové vrstvy.

Jak sezení probíhá?

Zhruba hodinu před kryolipolýzou již nic nejíme. Minimálně 2 hodiny před zákrokem není doporučeno kouřit! Před zákrokem je vhodné pít ovocné šťávy (např. pomerančový džus – lze i sladký). V průběhu kryolipolýzy dostanete napít, bude Vám případně změřen krevní tlak a během ošetření monitorován puls. Bude-li vše v pořádku, terapeut Vás po kryolipolýze propustí domů či zaměstnání, kde lze fungovat naprosto běžným způsobem. Po kryolipolýze bude místo přechodně zarudlé, otlačené a necitlivé nebo naopak přecitlivělé, může vzniknout „modřinka“ a barevné změny. Záleží na individuální reakci těla na chlad. Tento stav se vrací během několika následujících hodin až dnů do normálu. Odborný terapeut vám předá tipy pro domácí péči. Pro případ, že budete po ošetření potřebovat poradit, budeme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Pro koho je ošetření vhodné?

Kryolipolýza je vhodná pro klienty s lokalizovanými tukovými polštáři, kteří chtějí alternativu chirurgické liposukce bez jehel, rekonvalescence atd. Kryolipolýza není vhodná pro klienty s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, onkologická onemocnění, epilepsie, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo jiné onemocnění ledvin a slinivky, onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, RS, osoby citlivé nebo s alergií na chlad, vazoneurózy, kryoglobulinemie, hypoproteinémie, problémy s tělesnou termoregulací, lidé užívající antikoagulanty, akutní infekce. Liposukci zmražením nedoporučujeme absolvovat diabetikům a ženám v období menstruace, byť se o absolutní kontraindikace nejedná.

O kryolipolýze

žena

Z historie a biologický princip kryolipolýzy:

Reakce tukových buněk na chlad jsou podloženy rozsáhlými lékařskými studiemi a výzkumy, které máme pro zájemce k dispozici (v angličtině) na klinice. Nasazení technologie kryolipolýzy na trhy v USA, kde byla metoda použita jako první, bylo vázáno schválením americkou FDA. Tato vládní organizace garantuje bezpečnost metody. Buňka tukové tkáně je mnohonásobně citlivější na chlad než buňky ostatních tkání. Po působení mrazu dochází v průběhu týdne k rozvoji zánětu v tukové tkáni. Zhruba měsíc po aplikaci dochází k útlumu zánětlivé reakce. Adipocyty jsou v tomto okamžiku na pokraji své buněčné smrti a je zahájeno jejich odstranění imunitním systémem. Odstranění je zcela dokončeno za 12 – 16 týdnů po ošetření.

Průběh ošetření kryolipolýzou:

Průběh ošetření můžete vidět v naší videogalerii.

Přístroj pro kryolipolýzu:

Přístroj disponuje kontaktním vakuovým adaptérem, který nasaje kožní řasu vč. podkožní tukové vrstvy. Adaptér následně spustí proces chlazení tukové tkáně. Proces sání a teploty je řízen mikroprocesorem. Přístroj smí být obsluhován výhradně odborným personálem. Doba ošetření je 40 – 60 minut dle tloušťky tukové vrstvy. Kratší doba nebo neodborně nastavená teplota má za následek neúspěch terapie, může i ublížit. Proto doporučujeme svěřit se do rukou kvalifikovaného personálu. Při ošetření se používají ochranné prostředky, které zamezí poškození tkání.

obrázek

jahody

Jaká jsou specifika neinvazivních ošetření?

U neinvazivních metod je nutno respektovat fakt, že na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla při ošetření fyzicky odejmuta. Při ošetření problematické partie je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji buď zpracuje nebo opětovně uloží. Uvolněná energie je zpracována v metabolismu tuků, proto je nutné se pro dobrý výsledek po doporučenou dobu po ošetření dostat do kalorického deficitu (pohybem, úpravou životosprávy). Pokud dojde k nárůstu hmotnosti, terapie nemůže být logicky účinná, protože tělo uvolněnou energii spolu s kalorickým přebytkem, který klient přijal nadbytečnou stravou, uloží do ostatních tukových zásob. Vzhledem k tomu, že indikací k ošetření jsou zejména lokalizované podkožní tukové nadbytky, které ze zkušenosti klienta špatně reagují na změnu životosprávy či pohybovou aktivitu, doporučuji po ošetření zredukovat váhu alespoň o 5%, kdy se efekt na ošetřené lokalitě projeví ve větší míře, než bez terapie. Pokud se jedná o ošetření obličje, není přebytečná kůže skalpelem fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, jejichž výsledkem je zpevněná kůže. I zde je nutno respektovat fakt, že intenzitu a rychlost daných procesů nelze jednoznačně kvantifikovat, je ovlivněna řadou faktorů. Pokud se tedy setkáte s garancí výsledku ať už u klasické liposukce, neinvazivních metod atp., jedná se o informaci zavádějící, kterou nelze nikdy v dlouhodobém časovém horizontu objektivně posoudit.

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení celulitidy před dílčími metodami.

Klientka Milena Jakoubková napsala: … Kryolipolýzu jsem absolvovala již několikrát, nakupovala jsem na slevovém portálu. Už jsem přestávala této metodě věřit, když jsem se rozhodla vyzkoušet standardně zaplacené ošetření. Vzhledem k odbornosti a zaměření byla pro mě klinika KAMASlim jasnou volbou. Děkuji za to, že jsem měla možnost poznat, jak opravdová kryolipolýza vypadá a skutečné její výsledky. Těším se na další návštěvu a moc děkuji za to, že zde jste.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní redukce břicha a boků nebo stehen >>

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE >>

Celotělová intenzivní redukční péče >>

Čtvrtletní redukčně omlazující program >>

KryoRADIOlipolýza >>

Poradna a novinky ze světa krásy >>

Lékařská péče >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz