Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se
logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.

KOMPLETNÍ PROMĚNA – celodenní 8 hodinová komplexní zeštíhlující a omlazující péče:

bublinaVedoucí terapeutka kliniky říká:

„V průběhu celodenní klinické péče absolvujete vysoce efektivní a pro tělo šetrné ošetření, kterým nastartujeme proces odbourání tuku v problematických partiích a zpevnění kůže, omladíme obličej a aplikujeme metody vedoucí k hloubkové detoxikaci a regeneraci organismu“.Celodenní redukční a korektivně dermatologická péče.

Indikace ošetření: Ztráta vitality a únava pokožky, povolená kůže těla a obličeje, vrásky, lokalizované tukové polštáře, vlivy nevhodné životosprávy, stres, intoxikace organismu.

Co je v ceně balíčku?

varianta A – zaměřeno na lipolýzu, celulitidu a zpevnění:

 • Konzultace a zdravotní prohlídka; 30 minut
 • Měření fyzické kondice + BODYSTAT nebo oxygenoterapie; 30 minut
 • Vakuová endodermoterapie problematických lokalit; 30 minut
 • Radiofrekvenční lipolýza celulitidy a mělkých tukových vrstev; 30 minut
 • Neinvazivní ultrazvuková liposukce citlivých oblastí s tukovým depozitem; 30 minut
 • Celotělová presoterapie (lymfodrenáž nohou a trupu) s manuální stimulací lymfy; 60 minut
 • La Provence – celotělový léčebný zábalový rituál (zeštíhlující, detoxikační, zpevňující a anticelulitidní celotělový zábal); 90 minut
 • Kompletní kosmetická péče – hloubkové čištění pleti, maska s kys. hyaluronovou, kolagenová maska; 30 minut
 • Facelifting 3D radiofrekvenční technologií – ošetření obličeje – New Age Facelift; 30 minut
 • 2x Kryolipolýza silných tukových vrstev; 90 minut
 • Aromaterapie – dle vl. výběru; 30 minut
 • Výživový plán pro zájemce

varianta B – zaměřeno na odolné tukové vrstvy:

 • Konzultace a zdravotní prohlídka; 30 minut
 • Měření fyzické kondice + BODYSTAT; 30 minut nebo oxygenoterapie; 30 minut.
 • Celotělová presoterapie (lymfodrenáž nohou a trupu) s manuální stimulací lymfy; 60 minut
 • 4x KryoRADIOlipolýza silných tukových vrstev (nejúčinnější kombinované ošetření = radiofrekvenční lipolýza + liposukce zmražením); 240 minut
 • Nadstandardní regenerační, výživná a podpůrná péče před kryoRADIOlipolýzou
 • La Provence – celotělový léčebný zábalový rituál (zeštíhlující, detoxikační, zpevňující a anticelulitidní celotělový zábal); 90 minut
 • Kompletní kosmetická péče – hloubkové čištění pleti, maska s kys. hyaluronovou, kolagenová maska; 30 minut
 • Facelifting 3D radiofrekvenční technologií – ošetření obličeje – New Age Facelift; 30 minut
 • Aromaterapie – dle vl. výběru; 30 minut
 • Výživový plán pro zájemce
obrázek

Průzkum spokojenosti:

Od 5 testovaných klientů, kteří program absolvovali, jsme získali následující reference:

Chcete se také zúčastnit testování našich služeb? Napište nám! Budete-li vybráni, ošetření Vám budeme z části dotovat.

obrázek

Kdy uvidím výsledky?

Bezprostředně po ošetření podkožního tuku si můžete všimnout změny jeho konzistence, zlepšení vzhledu pokožky a prokrvení problematické partie. Po ošetření obličeje je omlazení patrné ihned, následně v kůži probíhá až po dobu 3 měsíců proces obnovy a rekonstrukce kolagenových vláken. Cílového efektu ultrazvukové a radiofrekvenční lipolýzy je dosaženo po 14 dnech. U kryolipolýzy je proces velmi pozvolný a cílového efektu bývá dosaženo po 8 – 12 týdnech, u kryoRADIOlipolýzy dříve. Cílového efektu je dosaženo postupně podle principu působení jednotlivých metod. Výsledky terapie jsou přímo úměrné rychlosti, jakou vaše tělo spálí ošetřením uvolněný tuk, jsou závislé na rychlosti metabolismu, hormonálních změnách, zdravotním stavu organismu a životosprávě.

Kolik sezení budu potřebovat?

Drtivá většina klientů využívá jedno ošetření, po kterém jsou spokojeni. Pro razantní změnu nebo další korekce lze ošetření opakovat, nejdříve však po cca 6 až 8 týdnech.

Je výsledek trvalý?

Ano, nedojde-li k nárůstu hmotnosti a bude-li klient o své tělo pečovat, bude respektovat zásady zdravé životosprávy, je výsledek trvalý.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Ošetříme celé tělo včetně obličeje a problematických lokalit s tukovou vrstvou.

Jak sezení probíhá?

To je naše know-how, které veřejně neprozradíme. Můžete se ale těšit na příjemných 8 hodiny, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. ovoce či trvanlivé pečivo dle aktuální nabídky. Obsah balíčku vám přizpůsobíme na míru dle úvodní konzultace.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro každého, kdo to myslí s proměnou svého těla vážně. Pro ty, kteří se rozhodnou změnit svou vizáž, zeštíhlet, omladit a celkově změnit svůj vzhled. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, onkologická onemocnění, epilepsie, některá onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo některá jiná onemocnění ledvin a slinivky, některá onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, RS, akutní a chronické infekce.

obrázek

O metodě:

Metoda vznikla na základě našich dlouholetých zkušeností a je určena zejména klientům, kteří jsou časově vytíženi a nemají čas docházet na pravidelná sezení, nechtějí podstoupit bolestivé estetické plastické operace, chtějí špičkovou péči. Dlouholetým testováním mnoha postupů jsme vyvinuli efektivní metodu, která šetří čas i peníze. V rámci vysoce efektivní celodenní péče aplikujeme všechny dostupné nejmodernější a nejúčinnější neinvazivní metody tvarování postavy, omlazení obličeje, detoxikace a regenerace, odstranění celulitidy. Balíček tedy zahrnuje všechny prověřené postupy bezbolestného ošetření těla, které soudobá neinvazivní estetická medicína nabízí.

>Absolvujete komplexní ošetření, nikoli pouze dílčí, méně účinné úkony, které obvykle vyžadují častou aplikaci a opakování s vyšší finanční zátěží.

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

Klientka Lenka N. napsala SMS: Děkuji za péči a procedury, byl to moc příjemný zážitek. Určitě využiji vašich služeb i v budoucnu. Už teď se moc těším!

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Čtvrtletní redukčně omlazující program >>

KryoRADIOlipolýza >>

Ultrazvuková radiofrekvenční lipolýza >>

Bezbolestná kavitační liposukce >>

Magic Wrap – celotělový zeštíhlující zábal >>

Vacupress - endodermoterapie >>

Neinvazivní lifting >>

Oxygenoterapie >>

BODYSTAT >>

Lékařská péče >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz