Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se
logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.

INTENZIVNÍ OMLAZUJÍCÍ PÉČE – redukce vrásek, regenerace, detoxikace:

bublinaVedoucí terapeutka kliniky říká:

„Balíček omlazující péče nejenom, že vrací roky zpět, ale zaměřuje se také na hloubkovou detoxikaci a regeneraci těla. Tento balíček pro rychlé omlazení a detoxikaci doporučuji náročným klientům, kteří nemají dostatek času a preferují expresní, přesto však intenzivní řešení“.
Balíček komplexní omlazující péče s dlouhodobým efektem.

Indikace ošetření: Vrásky a stárnoucí pleť, únava, ztráta jasu a vitality v oblasti obličeje, dekoltu a kůže těla.

obrázek

Co je v ceně balíčku?

Kdy uvidím výsledky?

Principem ošetření je synergické působení radiofrekvenční energie v kůži a látek obsažených v unikátní zlaté 24 karátové kolagenové masce. Vlivem tepelné radiofrekvenční energie dochází k narušení stávajících, oslabených a věkem poškozených kolagenových vláken. Narušená kolagenová vlákna jsou přirozeně obnovována a rekonstruována. Dochází k tzv. syntéze kolagenu. Proces obnovy kolagenových vláken je postupný a ukončen je zhruba po 12 týdnech od posledního ošetření. Bude-li terapie úspěšná, je hlavního efektu, tedy zpevnění, dosaženo po 12 týdnech. Podružným efektem je hluboká detoxikace a čištění pokožky. Dosáhneme vypnutí, rozjasnění a zpevnění pokožky ihned po ošetření. Radiofrekvenční lifting obličeje je účinný jak v dlouhodobém, tak i krátkodobém časovém horizontu. Kvalitní regeneraci a detoxikaci podpoří i kvalitní lymfodrenáž a aplikace unikátního zábalu Magic Wrap.

Kolik sezení budu potřebovat?

Většina klientů podstoupí jedno ošetření, které opakují například po půl roce nebo dle potřeby.

Je výsledek dlouhodobý?

Ano. Po ošetření bude vaše pleť hladká, vitální, vrásky budou redukovány. Budete se cítit dobře, navrátí se vám energie.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Zaměříme se na ošetření obličeje a dekoltu, kde provedeme neinvazivní facelift. Na obličej naneseme zlatou kosmetickou masku. Na dolních končetinách provedeme kvalitní lymfatickou masáž. Nakonec celé tělo zabalíme do bandáží napuštěných oceánickým jílem s příměsí živin a stopových prvků.

Jak sezení probíhá?

To je naše know-how, které veřejně neprozradíme. Můžete se ale těšit na příjemné 3 hodiny, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. občerstvení dle sezónní nabídky.

žena

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro klienty, kteří vyžadují expresní, přesto však neobyčejně intenzivní omlazení obličeje a regeneraci těla. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, onkologická onemocnění, onemocnění kůže, otevřené zranění, akutní infekce, vážné kontaktní alergie. Z důvodu režimových opatření nedoporučujeme podstoupit terapii ženám v období menstruace.

O metodě:

Po dlouhodobém testování se nám podařilo vyvinout postupy, kterými aplikujeme nejúčinnější metody vedoucí k rychlému omlazení, detoxikaci a regeneraci. Jedná se o pro tělo šetrnou metodu se zachováním naprosté bezpečnosti. Využíváme svých dlouholetých zkušeností v oblasti bezbolestného omlazení obličeje a detoxikace těla. New Age Facelift, tedy lifting obličeje radiofrekvenčním ultrazvukem je novinkou v estetické medicíně, která s úspěchem nahrazuje či odkládá na později invazivní či mini invazivní metody omlazení obličeje a odstranění vrásek. Principem fungování je přenos radiofrekvenční energie do pokožky, kde vlivem tepelného efektu dochází k narušení stávajících a povolených kolagenových vláken. Tato jsou následně rekonstruována přirozenými pochody. Výsledkem je obnova pevnosti, pružnosti a vitality obličeje. Spolu s unikátním zábalem Magic Wrap a kvalitní lymfatickou masáží dosáhneme nejenom omlazení, ale i detoxikace a regenerace těla.

Absolvujete komplexní ošetření, nikoli pouze dílčí, méně účinné úkony, které obvykle vyžadují častou aplikaci a opakování s vyšší finanční zátěží.

jahody

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení celulitidy před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Neinvazivní lifting >>

Expresní omlazení ultrazvukem >>

Magic Wrap – celotělový zeštíhlující zábal >>

Galvanizace a čištění pleti >>

Zlatá 24k kolagenová maska + ultrazvuk >>

Lymfatická masáž >>

Tip na dárek >>

Poradna a novinky ze světa krásy >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz