Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se
logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.

INTENZIVNÍ ANTICELULITIDNÍ PÉČE:

bublinaVedoucí terapeutka kliniky říká:

„Řešením není pouhé krátkodobé zahlazení, ale skutečná komplexní léčba. Představuji vám unikátní program, který jsem navrhla ve spolupráci s předními českými odborníky a o jehož účinnosti se denně osobně přesvědčuji“.
Luxusní V. I. P. péče – léčba celulitidy.

Komplexní léčebný program zaměřený na odstranění celulitidy. Léčba celulitidy bez kompromisů.

Indikace k ošetření: Celulitida I. – III. stupně.

obrázek

Co je v ceně balíčku?

V bodech:

Je metoda skutečně účinná?

Od 10 testovaných zákaznic, které program absolvovaly, jsme získali následující reference:

Kdy uvidím výsledky?

To je individuální, každý lidský organismus reaguje jinak.

Statisticky: 2 z 10 sledovaných klientek viděly výsledek ihned, 7 z 10 klientek pak zaregistrovalo pozitivní změnu během následujících 7 dnů.

Kolik sezení budu potřebovat?

Jelikož 90% žen, které naši pomoc vyhledají, trpí celulitidou 2. nebo 3. stupně (stupně postižení jsou celkem 4), využívají obvykle 1 nebo 2 sezení. U celulitidy 1. stupně postačí 1 ošetření, u celulitidy 3. stupně 1 – 3 sezení. Ošetření si podle potřeby můžete zopakovat třeba za půl roku.

Je výsledek trvalý?

Ano, při dodržení skutečně nenáročné domácí péče podle receptury, kterou od nás obdržíte, si výsledek udržíte. Pokud bude v dlouhodobém časovém horizontu potřeba, postačí už obvykle jen jedno udržovací ošetření.

Jak poznám stupeň celulitidy?

Je-li Vaše celulitida viditelná při chůzi, trpíte nejspíš 2. nebo 3. stupněm celulitidy. U 4. stupně již dochází k bolestem na pohmat, špatnému prokrvení atd.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Budeme ošetřovat celulitidou postižené partie v oblasti od pasu dolů. Zaměříme se na místa, kde je celulitida viditelná či patrná.

Jak sezení probíhá?

To je naše know-how, které veřejně neprozradíme. Můžete se ale těšit na příjemné 4 hodiny, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. ovoce či trvanlivé pečivo dle aktuální nabídky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro každého, kdo trpí celulitidou. Výjimkou jsou klienti s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, onkologická onemocnění, epilepsie, některá onemocnění kůže, otevřené zranění, onemocnění vnitřních orgánů (ledvin, slinivky, jater atd.), hyperlipidemie, hemophilie, RS, akutní infekce a infekce, dosud neléčená celulitida 4. stupně a lymfedém.

obrázek

O celulitidě:

Celulitida je postižení, které vzniká až u 90% žen, výjimkou nejsou ani muži. Celulitida vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva. Projevem jsou nerovnosti pokožky, nedostatečné prokrvení nebo nedostatečná lymfatická drenáž v postižené lokalitě. Nejčastěji postiženými lokalitami jsou stehna a hýždě. Zvětšené tukové buňky jsou vytlačovány proti povrchu kůže, čímž vzniká struktura tzv. pomerančové kůry. Celulitida je komplexní problém zaviněný zejména nepravidelným zvětšením tukových buněk, zhoršeným prokrvením, špatnou přirozenou drenáží lymfatické tekutiny, nadměrným zadržováním vody v tkáních, nevhodnou životosprávou, nedostatečným okysličením tkání, stresem.

Dle závažnosti lze celulitidu zařadit do 4 stupňů postižení. Při lehkém postižení 1. stupně je celulitida patrná pouze při stlačení tkáně (tzv. štípacím testu). Celulitida 2. stupně se projevuje zejména ve stoje nebo při sezení. Vleže nerovnosti mizí. Celulitida 3. stupně se projevuje hrbolky a nerovnostmi kůže jak ve stoje tak i vleže. Nerovnosti jsou obecně hlubší, kůže je chladná a bolestivá. Celulitida 4. stupně je všeobecně vnímána jako onemocnění, které se projevuje zbytnělou, tuhou a napjatou kůží s výraznými nerovnostmi patrnými ve všech polohách těla, kůže je bolestivá a stav je obvykle spojen s dalšími zdravotními komplikacemi. Celulitida tohoto stupně by měla být řešena lékařem!

Terapeut KAMASlim & Young Clinic je schopen řešit 1. až 3. stupeň celulitidy a ve spolupráci s ošetřujícím lékařem také aplikovat některé postupy při léčbě celulitidy 4. stupně.

Jak již bylo naznačeno výše, v rámci ošetření se zaměříme na řešení jednotlivých příčin vzniku celulitidy. Absolvujete tedy komplexní ošetření, nikoli pouze dílčí, méně účinné úkony, které obvykle vyžadují častou aplikaci a opakování s vyšší finanční zátěží.

Terapeut KAMASlim & Young Clinic je schopen řešit 1. až 3. stupeň celulitidy a ve spolupráci s ošetřujícím lékařem také aplikovat některé postupy při léčbě celulitidy 4. stupně.

Jak již bylo naznačeno výše, v rámci ošetření se zaměříme na řešení jednotlivých příčin vzniku celulitidy. Absolvujete tedy komplexní ošetření, nikoli pouze dílčí, méně účinné úkony, které obvykle vyžadují častou aplikaci a opakování s vyšší finanční zátěží.

jahody

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení celulitidy před dílčími metodami.

Klientka Petra Havlíčková napsala: … Paráda! Nejdřív jsem si myslela, že jsem si to jen namluvila. Když mě ale překvapil i manžel se slovy: „Ty máš nějaké hezčí nohy, jak to?“, věděla jsem, že to byla jedna z nejlepších investic, co jsem kdy udělala. Petra

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní redukce břicha a boků nebo stehen >>

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE >>

Magic Wrap – celotělový zeštíhlující zábal >>

Vacupress - endodermoterapie >>

Tip na dárek >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz