Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

SMART – inteligentní kombinovaná liposukce:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Představuji vám chytré řešení šité přímo na míru vašim individuálním potřebám. V tomto zcela unikátním, individuálně zaměřeném programu kombinuji neinvazivní lipolýzu a liposukci zmražením. Na základě svých dlouholetých zkušeností z typologie tukové tkáně aplikuji nejvhodnější metody k řešení odolných tukových vrstev. 3 v 1: absolvujete ošetření, které kombinuje tři moderní technologie v rámci jediného sezení. Garance all inclusive: vše je v ceně balíčku - bez dalších příplatků.“


Chytré a cílené odstranění tuku kombinovanou metodou.

Indikace ošetření: Podkožní tuku na dvou tělesných partiích, které jsou velmi odolné a které se nedaří zeštíhlet přirozenou cestou.

bublina

Co je v ceně balíčku?

  • Konzultace a zdravotní prohlídka před ošetřením
  • 2x neinvazivní liposukce - dle charakteru tukového depozita použijeme nízko nebo vysokofrekvenční ultrazvuk či radiofrekvenci nebo kombinaci obou metod – celkem 40 minut
  • 2x liposukce zmražením – dle charakteru tukového depozita použijeme kryolipolýzu nebo kryoRADIOlipolýzu – celkem 120 minut
  • 1x speciální regenerační parafínový zábal + 1x lymfatická masáž s ruční přípravou lymfy – celkem 30 minut
  • 1x oxygenoterapie pro podporu spalování tuku a regeneraci – celkem 30 minut
  • Výživový plán pro zájemce
obrázek

Kdy uvidím výsledky?

Bezprostředně po ošetření si můžete všimnout změny konzistence tuku, zlepšení vzhledu pokožky a prokrvení problematické partie. Nejprve nastupuje efekt ultrazvukové a radiofrekvenční lipolýzy, u kterých je cílového stavu dosaženo po 14 dnech. U kryolipolýzy je proces velmi pozvolný a cílového efektu bývá dosaženo po 8 – 12 týdnech (u kombinované metody SMART liposukce nastupuje efekt dříve). Ošetření kombinuje postupy zaměřené na uvolnění (vypuzení) tuku z podkožních tukových buněk tzv. lipolýzu ultrazvukem, radiofrekvencí a zmražením tukových buněk spolu se speciální zábalovou terapií, lymfatickou masáží a oxygenoterapií. Cílového efektu je dosaženo postupně podle principu působení jednotlivých metod. Výsledky terapie jsou přímo úměrné rychlosti, jakou vaše tělo spálí ošetřením uvolněný tuk, jsou závislé na rychlosti metabolismu, hormonálních změnách, zdravotním stavu organismu a životosprávě.

Kolik sezení budu potřebovat?

Drtivá většina klientů využívá jedno ošetření, po kterém jsou spokojeni. Pro ošetření dalších lokalit lze ošetření opakovat, nejdříve však po cca 6 týdnech.

Je výsledek trvalý?

Ano, nedojde-li k nárůstu hmotnosti a bude-li klient o své tělo pečovat, bude respektovat zásady zdravé životosprávy, je výsledek trvalý.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Podle požadavků klienta a na základě vstupní konzultace ošetříme dvě problematické lokality s dostatečnou vrstvou podkožního tuku.

Jak sezení probíhá?

To je naše know-how, které veřejně neprozradíme. Můžete se ale těšit na příjemné 4 hodiny, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. ovoce či trvanlivé pečivo dle aktuální nabídky. Obsah balíčku vám přizpůsobíme na míru dle úvodní konzultace.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro každého, kdo to myslí s proměnou svého těla vážně. Pro ty, kteří se rozhodnou pro řešení lokalizovaných tukových polštářů, které nereagují na dosavadní pokusy o zeštíhlení přirozenou cestou nebo na již dříve vyzkoušené dílčí metody. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, onkologická onemocnění, epilepsie, některá onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo některá jiná onemocnění ledvin a slinivky, některá onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, RS, akutní a chronické infekce.

O metodě:

Po dlouhodobém testování se nám podařilo vyvinout postup, kterým aplikujeme nejúčinnější neinvazivní metody zároveň na 2 problematické partie těla při zachování maximální šetrnosti a 100% bezpečnosti. Využíváme svých dlouholetých zkušeností v oblasti bezbolestného tvarování těla a dle typologie tukové tkáně inteligentně aplikujeme jak ultrazvuk a radiofrekvenci, tak i kryolipolýzu a využíváme synergický efekt všech těchto metod. Metoda je určena zejména klientům, kteří jsou časově vytíženi a nemají čas docházet na pravidelná sezení, nechtějí podstoupit bolestivé estetické plastické operace, chtějí špičkovou péči. Ošetření je také vhodné pro ty, kteří mají již s dílčími metodami neinvazivního tvarování postavy zkušenosti, avšak výsledek byl neuspokojivý. Balíček tedy zahrnuje všechny prověřené postupy bezbolestného ošetření těla, které soudobá neinvazivní estetická medicína nabízí.

Absolvujete komplexní ošetření, nikoli pouze dílčí, méně účinné úkony, které obvykle vyžadují častou aplikaci a opakování s vyšší finanční zátěží.

Jaká jsou specifika neinvazivních ošetření?

U neinvazivních metod je nutno respektovat fakt, že na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla při ošetření fyzicky odejmuta. Při ošetření problematické partie je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji buď zpracuje nebo opětovně uloží. Uvolněná energie je zpracována v metabolismu tuků, proto je nutné se pro dobrý výsledek po doporučenou dobu po ošetření dostat do kalorického deficitu (pohybem, úpravou životosprávy). Pokud dojde k nárůstu hmotnosti, terapie nemůže být logicky účinná, protože tělo uvolněnou energii spolu s kalorickým přebytkem, který klient přijal nadbytečnou stravou, uloží do ostatních tukových zásob. Vzhledem k tomu, že indikací k ošetření jsou zejména lokalizované podkožní tukové nadbytky, které ze zkušenosti klienta špatně reagují na změnu životosprávy či pohybovou aktivitu, doporučuji po ošetření zredukovat váhu alespoň o 5%, kdy se efekt na ošetřené lokalitě projeví ve větší míře, než bez terapie. Pokud se jedná o ošetření obličje, není přebytečná kůže skalpelem fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, jejichž výsledkem je zpevněná kůže. I zde je nutno respektovat fakt, že intenzitu a rychlost daných procesů nelze jednoznačně kvantifikovat, je ovlivněna řadou faktorů. Pokud se tedy setkáte s garancí výsledku ať už u klasické liposukce, neinvazivních metod atp., jedná se o informaci zavádějící, kterou nelze nikdy v dlouhodobém časovém horizontu objektivně posoudit.

obrázek

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Kompletní 8 hodinová proměna >>

KryoRADIOlipolýza >>

Ultrazvuková radiofrekvenční lipolýza >>

Bezbolestná kavitační liposukce >>

Magic Wrap – celotělový zeštíhlující zábal >>

Vacupress - endodermoterapie >>

Neinvazivní lifting >>

Lymfatická masáž >>

Oxygenoterapie >>

BODYSTAT >>

Lékařská péče >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz