Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

INFOKOUTEK:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.

usmívající se paní

Ocenění portálu plasticka-chirurgie.info

Ocenění odborného portálu lékařů a pracovníků v plastické a estetické medicíně "Top chirurg" v oboru neinvazivní liposukce zde.

top chirurg

Dárek k online objednávce

Užívejte si extra výhod, které Vám přinášíme! K online objednávce si můžete nyní vybrat z široké nabídky hodnotných dárků a výhod. Dárek či extra výhodu budete čerpat při své první návštěvě. Pouze v KAMASlim & Young Clinic! Dárky a extra výhody lze čerpat pouze 1x – při první návštěvě. Slevu nelze čerpat s vouchery, kupóny a při opakovaných návštěvách v rámci permanentek. Je-li Vámi vybraná extra výhoda (resp. Extra lymfodrenáž a Extra oxygenoterapie) součástí balíčku, který objednáváte, bude Vám celková délka této služby prodloužena. Slevu 100 Kč lze uplatnit pouze při útratě nad 1.000,- Kč.

Konzultace s profesionálem

Nechcete o svých potřebách mluvit s recepční? Rádi byste prošli své potřeby, zdravotní stav s profesionálem? Naše vedoucí pracovnice - terapeutka neinvazivních zákroků s vámi ráda projde všechny vaše potřeby. Konzultace probíhá před zákrokem, telefonicky, emailem, osobně. Konzultujeme s lékařem, který je schopen ve specifických případech vyhodnotit váš zdravotní stav. Spolupracujeme se zdravotníky. Kontaktujte vedoucí terapeutku paní Taťánu Ševčíkovou, která vám ráda poradí na tel. čísle +420 776 88 34 22.

Dárkové certifikáty – zážitek v KAMASlim & Young Clinic

Nabízíme dárkové certifikáty na nejžádanější služby zde nebo slevové dárkové poukazy v hodnotách 1 - 10.000 Kč zde. Více podrobností naleznete zde. Další možností je vybrat si konkrétní službu z nabídky KAMASlim & Young Clinic, na kterou Vám poukaz vyhotovíme také (bez uvedení ceny). Poukazy jsou laminovány a zabaleny, je možné je v této podobě okamžitě darovat. Zapomněli jste? Nestíháte? Jsme zde pro vás denně do 21:30 hod. Již 60 minut po objednání si lze certifikát převzít.

Objednací termíny

Zaměřujeme se výhradně na kvalitu nikoli na kvanta zákazníků za nereálné ceny, které v sobě často skrývají řadu nevýhod, proto vám rádi zajistíme termín zákroku obvykle do 3 dnů po objednání. Pracujeme pro vás také o víkendech tak, abychom vás mohli ošetřit v co nejkratším čase. Rychle, diskrétně a kvalitně především!

Proč nás nenajdete na slevových portálech

Zaměřujeme se výhradně na kvalitu a spolupráce se slevovými portály je limitována standardy, pod které na úkor kvality poskytovaných služeb nehodláme klesnout. Výjimečná spolupráce s prestižními slevovými portály, jako je portál Seznam.cz a jeho Seznam TIP, je vázána odpovídající cenou služby a vysokou kvalitou poskytovaných služeb.

Tradice a garance vysoké kvality služeb

Jsme jedno z prvních center estetické medicíny se zaměřením na neinvazivní metody tvarování postavy. Za dlouhou dobu naší působnosti jsme vytvořili velmi kvalitní portfolio služeb a know – how. Náš tým vám zaručuje kvalitu a zkušenosti předních odborníků na neinvazivní metody tvarování postavy. Spolupracujeme s lékaři a zdravotníky, klinika slouží také k vědeckým a vzdělávacím účelům mladým odborníkům.

Platební možnosti, akceptace POUKÁZEK

Platit lze hotově a bezhotovostně - převodem. Akceptujeme poukázky společnosti Sodexo Pass Česká republika a.s.: Flexi PASS, Relax PASS, Fokus PASS a Dárkový PASS. Edenred CZ s. r. o.: Ticket Sport&Kultura, Ticket Multi a Ticket Compliments Dárkový. Při platbě poukázkami se nevyčerpaná část hodnoty poukazů nevrací.

poukázky

Diskrétnost a soukromí především

KAMASlim & Young Clinic vám zajišťuje soukromí, pohodlí a diskrétnost! Diskrétně je označena také naše klinika. Jsme schopni zajistit, abyste se nepotkali s jinými klienty či dle vašich individuálních požadavků.

Objednávky a špičkový elektronický informační servis

Všechny objednávky vyřizuje osobně vedoucí terapeutka KAMASlim & Young Clinic tak, aby byla schopna kvalifikovaně odpovědět na všechny vaše dotazy. Objednejte se online a získejte plný informační servis z naší strany včetně automatického připomenutí termínů. Nemusíte na nic myslet, o vše se postaráme za vás.

Komfort, vybavení

Naše prostory jsou klimatizovány a vybaveny pro vaše maximální pohodlí a soukromí. U nás se budete cítit jako v lázních! Samozřejmostí je sprcha, kterou lze bezplatně využít, občerstvení a WiFi free připojení k internetu. Přístrojové vybavení je certifikováno pro zdravotnické účely, certifikáty jsou volně k dispozici.

Certifikace

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.

certifikace certifikace certifikace certifikace certifikace certifikace certifikace certifikace certifikace certifikace certifikace certifikace

Kosmetika a důraz na vlastnosti používaných léčebných prostředků

Používáme profesionální tělovou kosmetiku mj. prestižní kosmetické značky MayStar a silné drenážní a lipotropní směsi, které naleznete zejména v lékárnách! Pro maximální revitalizaci metabolismu, omlazení a vyrýsování vaší postavy jsme pro vás připravili speciálně sestavené přípravky, individuálně vyráběné pro naši kliniku. Řadu služeb doplňujeme také oxygenoterapií bez příplatku!

Charitativní akce

Máte zajímavý a prospěšný projekt z oblasti pomoci dětem nebo obnovitelných přírodních zdrojů? Je vaše nadace či charitativní činnost podložena fakty o přínosu v daných oblastech? Pokud ano, kontaktujte nás a my s vámi rádi projdeme možnost podílet se na daných projektech. Garantem projektu "Kamaslim přírodě" a "Budoucnost patří dětem" je Taťána Ševčíková.

Poznámky k permanentkám, rezervovaným termínům, voucherům a kupónům:

Většinu zákroků nabízíme také cenově zvýhodněné formou permanentky. Permanentku či vouchery (poukazy na ošetření) klient obdrží při první návštěvě. V případě, že se klient rozhodne permanentku či vouchery z vážných důvodů vrátit, činí storno poplatek 75% z nečerpané (zůstatkové) hodnoty permanentky, částka tedy nepropadá celá (př.: permanentka je na 10 návštěv a stála 1000 Kč, 4 návštěvy byly čerpány - zůstatková hodnota permanentky je 600 Kč, vráceno bude 150 Kč, tj. 25% ze zůstatkové hodnoty). Podmínkou je zaslání písemné žádosti společně s dokladem o zaplacení a vystavenými vouchery či permanentkou! BEZ PLATNÉHO VOUCHERU NEBUDETE OŠETŘENI. Ujistěte se, že voucher k ošetření máte s sebou! Voucher či permanentku požadujte vždy! Aby mohlo být Vaše ošetření zahájeno včas, řídíme se následujícím pravidlem: pokud terapeut marně čeká na klienta, který svou rezervaci řádně nezrušil, může daná návštěva takovému klientovi bez náhrady propadnout nebo v případě pozdního příchodu může být služba krácena tak, aby se terapeut mohl věnovat okamžitě po Vašem příchodu právě Vám a nemuseli jste čekat. Vouchery, kupóny a permanentky mají uvedeno datum konce platnosti. Vouchery, kupóny i permanentky mohou mít sjednány specifické podmínky čerpání (o těchto podmínkách a datu konce platnosti je klient vždy informován). V případě, že hodláte uplatnit propadlý voucher či kupón, činí poplatek za uplatnění po termínu čerpání 50% z ceny kupónu.

Vaše KAMASlim & Young Clinic!

#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz