Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

GALVANIZACE A ČIŠTĚNÍ PLETI – nejúčinnější hloubkové čištění pleti:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Čistá pleť je základem její vitality a naší krásy. Vlivem moderní doby je pleť většiny z nás nepěkná, vypadající starší, než skutečně je, intoxikovaná. Tyto nedokonalosti však umíme efektivně vyřešit. Mnohonásobně účinněji, než je tomu u velmi slabých galvanických žehliček pro domácí použití“.

Nejúčinnější čištění pleti, tonizace, revitalizace, výživa a hloubková mikromasáž obličeje.

Indikace ošetření: Intoxikovaná pleť se ztrátou jasu a vitality, nejednotná. Požadavek na hloubkové čištění a revitalizaci pleti.

bublina

Co je v ceně balíčku?

  • Konzultace před ošetřením
  • Galvanizace obličeje – nejefektivnější čištění
  • Odlíčení a čištění pleti
  • Aplikace léčivých látek či séra
  • Výživná a regenerační maska s kyselinou hyaluronovou
  • K permanentce lymfatická masáž nohou zdarma
  • Podpora po ošetření (možnost volat 24 hodin denně 7 dní v týdnu)
  • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)
obrázek

Kdy uvidím výsledky?

Okamžitě! Oproti ručnímu ošetření či slabé domácí galvanické žehličce, bude výsledek ihned patrný. Ultrazvuk provede navíc mikromasáž, která je až 100x účinnější než prosté ruční ošetření. Okamžitě dochází k vypuzení nečistot a detoxikaci obličeje. Séra a prostředky, které na kůži aplikujeme, jsou zapracovány hluboko do kůže, čímž působí až 50x efektivněji, než při prostém domácím nanesení. Ano, moderní kosmetika umí skutečně zázraky na počkání, o kterých řada lidí možná ani neví. změřit. Chcete-li změřit před a po ošetření, sdělte to, prosíme, před zahájením ošetření.

Kolik sezení budu potřebovat?

V závislosti na stavu pokožky obvykle jedno. Následně doporučujeme opakovat tak, jako je tomu u klasické kosmetiky, tedy dle časových možností, například jednou měsíčně nebo 6x ročně. Pravidelná sezení pojišťují špičkový stav vaší pokožky, která odolává vlivům znečištěného prostředí.

Je výsledek dlouhodobý?

Ano. S každou další aplikací se délka efektu prodlužuje. Efekt u klientů docházejících pravidelně, třeba 1x měsíčně (dle věku, domácí péče, životosprávy, stresu…) je možno klasifikovat jako trvalý.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Ošetříme celý obličej.

Jak sezení probíhá?

Jedná se o velmi příjemnou proceduru, u níž většina klientů hluboce relaxuje, pospává. Můžete se těšit na příjemnou hodinu, v průběhu které budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o váš obličej. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. občerstvení dle sezónní nabídky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro klienty, kteří se nespokojí se stavem své pleti nebo méně výkonnou domácí galvanickou žehličkou. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: onkologická onemocnění, onemocnění kůže, akutní infekce, kontaktní alergie.

O metodě:

Povrchové čištění nestačí. Nečistoty je nutné vytáhnout z hloubky pokožky. Tohoto efektu dosahujeme právě pomocí galvanizace pleti ultrazvukem. Profesionálním ultrazvukovým přístrojem. Nikoli pouze slabou domácí galvanickou žehličkou.

obrázek

Absolvujete komplexní ošetření, nikoli pouze dílčí, méně účinné úkony, které obvykle vyžadují častou aplikaci a opakování s vyšší finanční zátěží.

Informace o výživovém poradenství:

Vaše vrásky a stárnoucí pleť jsou obrazem vaší životosprávy. Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Neinvazivní lifting >>

Expresní omlazení ultrazvukem >>

Zlatá 24k kolagenová maska + ultrazvuk >>

Kouzelný relax >>

Tip na dárek >>

Poradna a novinky ze světa krásy >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz