Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

Celotělový zábalový rituál La Provence:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Čeká vás unikátní celotělový detoxikační, zpevňující, zeštíhlující a anticelulitidní zábalový rituál. V průběhu více, než hodinové péče vás zahalím vůněmi z kuchařky mistrů francouzského bylinkářství. Výsledkem rituálu je regenerovaný lymfatický systém, pevnější pokožka, štíhlejší tělo a rychlejší metabolismus“.

Balíček luxusní péče pro hubnutí, detoxikaci, relaxaci, regeneraci a léčbu celulitidy.

Indikace ošetření: Pomalý metabolismus, povadlá pokožka, celulitida, lokálně uložený tuk, únava a stres.

bublina

Co je v ceně balíčku?

obrázek

Kdy uvidím výsledky?

Ihned. Po ukončení rituálu se budete cítit lépe, odpočinutí, plní energie. Pokožka bude jemná, sjednocená a hydratovaná. Celulitida bude redukovaná. V problematických lokalitách, jako jsou bříško, nohy, paže a zadeček dojde k nastartování látkové výměny. Lymfatický systém bude regenerován. Častokrát dochází také k patrnému zeštíhlení na problematických lokalitách. Zeštíhlení je dáno vytěsněním nezdravě zadržované tekutiny, která je lokalizována v mezibuněčných prostorách a tělo vlivem intoxikace není schopno ji efektivně vyloučit.

Kolik sezení budu potřebovat?

To záleží jen na vás. Můžete absolvovat jedno sezení a pak dle potřeby opakovat. Třeba za dva měsíce.

Je výsledek dlouhodobý?

Po celotělovém zábalovém rituálu La Provence se budete cítit dobře, lehčí, vitálnější a odpočatí. Váš lymfatický systém bude regenerován. Dojde k vytěsnění nezdravě zadržované vody z mezibuněčných prostor, lymfatických tkání a k odplavení toxinů a nečistot. Ošetření působí na většinu faktorů ovlivňujících stav celulitidy. Klienti, kteří rituál pravidelně využívají k tomu, aby se cítili a vypadali lépe, byli zdraví, vnímají efekt jako trvalý.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Zaměříme se na lokality postižené celulitidou, na místa s lokálně uloženým podkožním tukem a hlavní lymfatické dráhy. Jedná se o ošetření celého těla se speciálním zaměřením na problematické lokality.

Jak sezení probíhá?

Rituál se nese v duchu relaxace. Můžete se těšit na příjemných 90 minut, v průběhu kterých budete odpočívat, poslouchat hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Po aktivaci pokožky horkou žínkou následuje jemná peelingová masáž problematických lokalit celého těla. Na závěr je nanesena teplá směs účinných látek a tělo je zabaleno do speciální mikrotenové fólie, ze které je vytvořen obal ve tvaru motýlího kokonu. Hlava zůstává odhalena. Následuje relaxace v zábalu. Nakonec jsou zbytky směsi zapracovány do kůže nebo odstraněny horkou žínkou. Samozřejmostí je v průběhu ošetření voda, džus nebo čaj.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro klienty, kteří trpí únavou, trápí je celulitida, lokálně nahromaděný tuk, otoky nohou, ztráta vitality a pomalý metabolismus. Nebo pro ty, kteří si chtějí dopřát chvíle hluboké relaxace. Pro ty, kteří se chtějí cítit dobře. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Specialista KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, akutní infekce, onemocnění kůže, onkologické onemocnění, lymfedém a klaustrofobie. Z důvodu režimových opatření nedoporučujeme podstoupit terapii ženám v období menstruace.

O metodě:

Hlavními ingrediencemi zábalu jsou levandule, výtažky ze zelených mořských řas a jalovce. Dalšími a ne méně důležitými ingrediencemi jsou kofein, výtažky z guarany, listnatce kopinatého a citronové kůry. Levandule má silné uklidňující účinky, zmírňuje křeče a uvolňuje svalové napětí, tlumí psychické napětí a slabě odvodňuje nezdravě zadržované tekutiny. Mořská řasa je přírodním zdrojem organicky vázaného jódu a obsahuje rovněž řadu dalších minerálů. Proto velmi vhodná k doplnění chybějících minerálních látek do organismu. Výtažek z mořských řas vyživuje kožní buňky a dodává jim vitaminy skupiny B a jód. Vypíná pokožku, čímž mj. znatelně oddaluje příznaky stárnutí, zrychluje metabolismus v tukových buňkách a zabraňuje tuku v jeho opětovném ukládání. Jalovec má prokazatelné pozitivní vlastnosti na lymfatický systém, který regeneruje a zlepšuje jeho funkci. Funguje jako tzv. přírodní diuretikum a odvádí z těla přebytečnou vodu. Používá se pro podporu hojení, regeneraci svalů a při detoxikaci organismu. Kofein a výtažek z guarany zrychluje metabolismus, aktivuje látkovou výměnu a obnovuje funkce pokožky. Listnatec kopinatý pozitivně ovlivňuje stav cév a podporuje prokrvení. Používá se také na křečové žíly. Výtažek z citronové kůry se používá také ke zrychlení metabolismu, má antiseptické (desinfekční) účinky.

Informace o výživovém poradenství:

Nejvýznamnější vliv na náš organismus a zdravotní stav má naše výživa. Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinicpreferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Magic Wrap – celotělový zeštíhlující zábal >>

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Intenzivní omlazující péče >>

Lymfatická masáž >>

Aromaterapie >>

Tip na dárek >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz