fbpx

ČTVRTLETNÍ REDUKČNĚ

OMLAZUJÍCÍ VÝZVA

V průběhu 3 měsíční péče podstoupíte tři vysoce efektivní celodenní zákroky, jejichž cílem je odbourat tuk, zpevnit kůži, omladit obličej a restartovat metabolismus. Program absolvuji s klienty, u kterých vím, že to s proměnou svého těla myslí vážně a jsou odhodláni změnit svou image. Nebývá výjimkou, že u dobře spolupracujících klientů dosáhneme redukce až 3 konfekčních velikostí. Vzala hodinky, přetočila je a vrátila čas? Ne, absolvovala Čtvrtletní redukčně omlazující péči.“ 

Mohlo by vás zajímat...

  • 12x likvidace tuku kryoRADIOlipolýzou
  • 3x Hollywood New Age Facelift
  • 3x kompletní kosmetika
  • 3x celotělový zábal UC Wrap
  • 3x lymfoterapie
  • Program 3 měsíční péče zahrnuje tři celodenní zákroky zaměřené na odbourání tuku, zpevnění kůže, omlazení obličeje a restart metabolismu.
  • Program je určen pro klienty, kteří jsou odhodláni změnit svou image a myslí to se svou tělesnou proměnou vážně.
  • U spolupracujících klientů může dojít k redukci až 3 konfekčních velikostí.
  • Program je známý jako Čtvrtletní redukčně omlazující péče a vede ho terapeutka Taťána Ševčíková.

Balíček čerpáte ve zvolený den, další návštěva je 30. den a poslední 60. den. Třikrát formou celodenní péče (s rozestupem jeden měsíc) absolvujete program v délce trvání přibližně 6 – 7 hodin. Při každém sezení podstoupíte všechny uvedené procedury. Délka ošetření se odvíjí zejména od možnosti použít dva přístroje a ošetřit některé lokality ve stejný čas, např. souběžně oba boky atd. Chcete ušetřit čas? Informujte nás předem, rezervujeme pro vás dva přístroje.

 

Nudit se nebudete, procedury jsou vnímány jako velmi příjemná a relaxační. Můžete se těšit na tři příjemné dny, v rámci kterých budete odpočívat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj nebo káva neomezeně. Pracovní neschopnost není nutná.

Indikací k ošetření jsou ztráta vitality a únava pokožky, povolená kůže těla a obličeje, vrásky, lokalizované tukové polštáře, vlivy nevhodné životosprávy, stres, intoxikace organismu. Muži i ženy věk 25 +. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný. Ošetření můžete absolvovat také ve dvou ve stejný čas – s partnerem (vhodné i pro muže), kamarádkou, sestrou atd.

Redukce tuku z ošetřených lokalit bez nerovností, pevnější kůže a restartovaný metabolismus, regenerovaný lymfatický systém, zpevnění pokožky tváře a redukce drobných vrásek. Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce či faceliftu. V případě, že výrazně nezhoršíte svou životosprávu či nezvýšíte hmotnost, výsledek si udržíte. Výsledek je ovlivněn několika faktory a zejména vaším zapojením – viz. odstavec jaká jsou specifika ošetření.

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Čtvrtletní redukčně omlazující program je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé terapie na sebe navazují tak, aby bylo ošetření účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla násilně odejmuta, nevznikají nerovnosti. Po ošetření je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji zpracuje. Zbytky tukových buněk (membrány) zpracuje lymfatický systém. Stejně jako u klasické liposukce, pokud dojde k nárůstu hmotnosti po ošetření, výsledek nebývá tak dobrý, zvětší se tukové polštáře na neošetřených lokalitách. Výsledek a dlouhodobost může klient výrazně podpořit životosprávou a snížením hmotnosti alespoň o pár kilogramů (tato kila opustí primárně ošetřené lokality). Organismus každého člověka je jiný a přesný výsledek proto předem neodhadneme a nelze jej garantovat. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu tuku, věku, stavu metabolismu atp., nastínit hrubý odhad. Proto doporučujeme absolvovat vstupní krátkou konzultaci.

Přejít nahoru