Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

ČTVRTLETNÍ REDUKČNĚ OMLAZUJÍCÍ PÉČE – intenzivní omlazující a zeštíhlující program:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Program je určen klientům, kteří to myslí s proměnou svého těla vážně, chtějí výrazně zhubnout a omladit. V průběhu čtvrtletní péče absolvujete tři vysoce efektivní a pro tělo šetrná ošetření, jimiž nastartujeme proces odbourání tuku v problematických partiích a zpevnění kůže, omladíme obličej a aplikujeme metody vedoucí k hloubkové detoxikaci a regeneraci organismu“.

3x celodenní redukční a korektivně dermatologická péče.

Indikace ošetření: Ztráta vitality a únava pokožky, povolená kůže těla a obličeje, vrásky, lokalizované tukové polštáře, vlivy nevhodné životosprávy, stres, intoxikace organismu.

Co je v ceně balíčku?

bublina

varianta A – zaměřeno na lipolýzu, celulitidu a zpevnění:

 • Konzultace a zdravotní prohlídka; 30 minut
 • 2x Měření fyzické kondice + BODYSTAT nebo 3x oxygenoterapie; 3x 30 minut
 • 3x Vakuová endodermoterapie problematických lokalit; 3x 30 minut
 • 3x Radiofrekvenční lipolýza celulitidy a mělkých tukových vrstev; 3x 30 minut
 • 3x Neinvazivní ultrazvuková liposukce citlivých oblastí s tukovým depozitem; 3x 30 minut
 • 3x Celotělová presoterapie (lymfodrenáž nohou, trupu a rukou) s manuální stimulací lymfy; 3x 60 minut
 • 3x La Provence – celotělový léčebný zábalový rituál (zeštíhlující, detoxikační, zpevňující a anticelulitidní celotělový zábal); 90 minut
 • 3x Kompletní kosmetická péče – hloubkové čištění pleti, maska s kys. hyaluronovou, kolagenová maska; 3x 30 minut
 • 3x Facelifting 3D radiofrekvenční technologií – ošetření obličeje a dekoltu – New Age Facelift; 3x 30 minut
 • 6x Kryolipolýza silných tukových vrstev; 6x 40 minut
 • 3x Aromaterapie – dle vl. výběru; 3x 30 minut
 • Výživový plán s výživovým vedením pro zájemce

varianta B – zaměřeno na odolné tukové vrstvy:

 • Konzultace a zdravotní prohlídka; 30 minut
 • 2x Měření fyzické kondice + BODYSTAT; 30 minut
 • 3x Oxygenoterapie; 3x 30 minut
 • 3x Celotělová presoterapie (lymfodrenáž nohou, trupu a rukou) s manuální stimulací lymfy; 3x 60 minut
 • 12x KryoRADIOlipolýza silných tukových vrstev (nejúčinnější kombinované ošetření = radiofrekvenční lipolýza + liposukce zmražením); 12x 50 minut
 • 3x Nadstandardní regenerační, výživná a podpůrná péče před kryoRADIOlipolýzou
 • 3x La Provence – celotělový léčebný zábalový rituál (zeštíhlující, detoxikační, zpevňující a anticelulitidní celotělový zábal); 90 minut
 • 3x Kompletní kosmetická péče – hloubkové čištění pleti, maska s kys. hyaluronovou, kolagenová maska; 3x 30 minut
 • 3x Facelifting 3D radiofrekvenční technologií – ošetření obličeje a dekoltu – New Age Facelift; 3x 30 minut
 • 3x Aromaterapie – dle vl. výběru; 3x 30 minut
 • Výživový plán s výživovým vedením pro zájemce
obrázek

Průzkum spokojenosti:

Od 5 testovaných klientů, kteří absolvovali program kompletní 8 hodinová proměna, jsme získali následující reference:

Kdy uvidím výsledky?

Bezprostředně po ošetření podkožního tuku si můžete všimnout změny jeho konzistence, zlepšení vzhledu pokožky a prokrvení problematické partie. Po ošetření obličeje je omlazení patrné ihned, následně v kůži probíhá až po dobu 3 měsíců proces obnovy a rekonstrukce kolagenových vláken. Cílového efektu ultrazvukové a radiofrekvenční lipolýzy je dosaženo po 14 dnech. U kryolipolýzy je proces velmi pozvolný a cílového efektu bývá dosaženo po 8 – 12 týdnech, u kryoRADIOlipolýzy dříve. Cílového efektu je dosaženo postupně podle principu působení jednotlivých metod. Výsledky terapie jsou přímo úměrné rychlosti, jakou vaše tělo spálí ošetřením uvolněný tuk, jsou závislé na rychlosti metabolismu, hormonálních změnách, zdravotním stavu organismu a životosprávě. Chcete-li změřit před a po ošetření, sdělte to, prosíme, před zahájením ošetření.

Kolik sezení budu potřebovat?

Balíček je rozdělen do 3 návštěv, z nichž každá trvá 8 hodin. Platba probíhá pouze při první návštěvy, ostatní sezení máte předplaceny formou permanentky.

Je výsledek trvalý?

Ano, nedojde-li k nárůstu hmotnosti a bude-li klient o své tělo pečovat, bude respektovat zásady zdravé životosprávy, je výsledek trvalý.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Třikrát ošetříme celé tělo včetně obličeje, dekoltu a problematických lokalit s tukovou vrstvou.

Jak sezení probíhá?

To je naše know-how, které veřejně neprozradíme. Můžete se ale těšit na příjemných 24 hodiny, v průběhu kterých budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. ovoce či trvanlivé pečivo dle sezónní nabídky. Obsah balíčku vám přizpůsobíme na míru dle úvodní konzultace.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro každého, kdo to myslí s proměnou svého těla vážně. Pro ty, kteří se rozhodnou změnit svou vizáž, zeštíhlet, omladit a celkově změnit svůj vzhled. Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: těhotenství, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, onkologická onemocnění, epilepsie, některá onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo některá jiná onemocnění ledvin a slinivky, některá onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, RS, akutní a chronické infekce.

O metodě:

Metoda vznikla na základě našich dlouholetých zkušeností a je určena zejména klientům, kteří to myslí s hubnutím a omlazením vážně, nechtějí podstoupit bolestivé estetické plastické operace, chtějí špičkovou péči. Dlouholetým testováním mnoha postupů jsme vyvinuli efektivní metodu, která šetří čas i peníze. V rámci vysoce efektivní čtvrtletní péče aplikujeme všechny dostupné nejmodernější a nejúčinnější neinvazivní metody tvarování postavy, omlazení obličeje a dekoltu, detoxikace a regenerace, odstranění celulitidy. Balíček tedy zahrnuje všechny prověřené postupy bezbolestného ošetření těla, které soudobá neinvazivní estetická medicína nabízí.

Jaká jsou specifika neinvazivních ošetření?

U neinvazivních metod je nutno respektovat fakt, že na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla při ošetření fyzicky odejmuta. Při ošetření problematické partie je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji buď zpracuje nebo opětovně uloží. Uvolněná energie je zpracována v metabolismu tuků, proto je nutné se pro dobrý výsledek po doporučenou dobu po ošetření dostat do kalorického deficitu (pohybem, úpravou životosprávy). Pokud dojde k nárůstu hmotnosti, terapie nemůže být logicky účinná, protože tělo uvolněnou energii spolu s kalorickým přebytkem, který klient přijal nadbytečnou stravou, uloží do ostatních tukových zásob. Vzhledem k tomu, že indikací k ošetření jsou zejména lokalizované podkožní tukové nadbytky, které ze zkušenosti klienta špatně reagují na změnu životosprávy či pohybovou aktivitu, doporučuji po ošetření zredukovat váhu alespoň o 5%, kdy se efekt na ošetřené lokalitě projeví ve větší míře, než bez terapie. Pokud se jedná o ošetření obličje, není přebytečná kůže skalpelem fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, jejichž výsledkem je zpevněná kůže. I zde je nutno respektovat fakt, že intenzitu a rychlost daných procesů nelze jednoznačně kvantifikovat, je ovlivněna řadou faktorů. Pokud se tedy setkáte s garancí výsledku ať už u klasické liposukce, neinvazivních metod atp., jedná se o informaci zavádějící, kterou nelze nikdy v dlouhodobém časovém horizontu objektivně posoudit.

obrázek

Absolvujete komplexní ošetření, nikoli pouze dílčí, méně účinné úkony, které obvykle vyžadují častou aplikaci a opakování s vyšší finanční zátěží.

Informace o výživovém poradenství:

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Kompletní 8 hodinová proměna >>

KryoRADIOlipolýza >>

Ultrazvuková radiofrekvenční lipolýza >>

Bezbolestná kavitační liposukce >>

Magic Wrap – celotělový zeštíhlující zábal >>

Vacupress - endodermoterapie >>

Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE >>

Lymfatická masáž >>

Oxygenoterapie >>

BODYSTAT >>

Lékařská péče >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz