Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

DermaBOTEXIN a ultrazvuk – novinka v boji proti vráskám:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

S potěšením vám představuji novinku – ošetření vrásek přípravkem DermaBOTEXIN. Jedná se o účinnou alternativu injekční aplikace botoxu do podkoží. DermaBOTEXIN obsahuje molekuly identické botulotoxinu, způsobuje relaxaci svalů v okolí vrásky a tím ji výrazně redukuje. Oproti botoxu ošetříme v rámci jednoho sezení celý obličej za velmi příznivou cenu. Aplikace probíhá neinjekčně – pomocí kanyly se přípravek do vrásky vtlačí a následně hluboce zapracuje ultrazvukem. Ultrazvukem docílíme hluboké penetrace látky až k mimickým svalům. Terapie je tímto postupem mnohonásobně účinnější.

Alternativa injekční aplikace botulotoxinu.

Indikace ošetření: Požadavek na vyhlazení středně hlubokých vrásek, korekci drobných vrásek, obnovení mladistvého vzhledu pokožky.

bublina

Co je v ceně balíčku?

  • Konzultace před ošetřením
  • Kosmetická péče – odlíčení, čištění, tonizace pokožky
  • Aplikace přípravku DermaBOTEXINu mikrokanylou přímo do vrásek v obličeji
  • Hloubkové zapracování přípravku do struktury vrásek ultrazvukem – hluboká penetrace
  • Výživná, zklidňující a regenerační maska dle typu pleti
  • Podpora po ošetření (možnost volat 24 hodin denně 7 dní v týdnu)
  • Nadstandardní péče definovaná v online objednávce (viz. online objednávka)
obrázek

Kdy uvidím výsledky?

Oproti prostému vtlačení přípravku do vrásky zajistí ultrazvuk hlubokou penetraci přípravku do struktury vrásek. Přípravek se stává mnohonásobně účinnějším než při pouhém vtlačení. Výsledek uvidíte ihned, přípravek dále v podkoží pracuje po dobu až 3 dnů, kdy dochází k další korekci vrásek. Ano, moderní kosmetika umí skutečně zázraky na počkání, o kterých řada lidí možná ani neví.

Kolik sezení budu potřebovat?

Dle stavu pokožky a hloubky vrásek je doporučena kúra 3 ošetření. Někteří klienti jsou však spokojeni již po jediné aplikaci. Další ošetření (kúru) absolvují dle potřeby např. za několik měsíců.

Je výsledek dlouhodobý?

Ano. S každou další aplikací se efekt prohlubuje. Efekt u klientů docházejících v pravidelných časových intervalech (dle věku, domácí péče, životosprávy, stresu…) je možno klasifikovat jako trvalý.

Jakou lokalitu mi budete ošetřovat?

Ošetříme celý obličej, zaměříme se na patrné vrásky.

Jak sezení probíhá?

Jedná se o velmi příjemnou proceduru, u níž většina klientů hluboce relaxuje, pospává. Můžete se těšit na příjemnou hodinu, v průběhu které budete relaxovat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o váš obličej. Samozřejmostí je voda, džus, čaj, káva příp. občerstvení dle sezónní nabídky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro klienty, kteří chtějí vypadat mladší, mít krásnou, mladou a vitální pokožku. Pro klienty, kteří plánují akci, na které chtějí vypadat dobře (svatba, sraz po deseti letech, ples atd.). Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: onkologická onemocnění, onemocnění kůže, akutní infekce, kontaktní alergie.

O metodě:

Metoda vznikla v laboratořích SynCare, jako požadavek pacientů na ekonomicky méně zatěžující, neinjekční a neinvazivní, přesto však účinnou korekci vrásek v obličeji. Při běžném ošetření botoxem je botulotoxin (účinná látka) injekčně aplikován do podkoží v oblasti vrásky na několika místech. Pleť může být po aplikaci podrážděná, mohou vzniknout puchýřky. Pacient je po aplikaci botoxu nucen zůstávat ve vertikální poloze po několik hodin (je vyloučeno lehnutí). Několik dnů je také vyloučena namáhavá práce nebo sport, hrozí stečení látky jinam či alergická reakce. Účinek aplikace botoxu je patrný po 3 dnech a přetrvává 4 – 6 měsíců. Principem působení je relaxace svalů, které vrásku tvoří. Naproti tomu systém ošetření DermaBOTEXIN využívá mikrokanylový systém InDerm, prostřednictvím kterého je přípravek DermaBOTEXIN neinjekčně vtlačen do vrásky (není porušena celistvost kůže, nejedná se o injekci). Přípravek se do kůže rychle vstřebává. Hlubokého zapracování docílíme aplikací ultrazvuku, který látku exportuje do míst, kde je nejúčinnější – do hlubokých struktur vrásky. Tímto se efekt ošetření významně zvýší. DermaBOTEXIN obsahuje přírodně identické molekuly s podobným účinkem jako klasický botox. Po ošetření může být místo aplikace mírně podrážděné (při dermatologickém testování byl však přípravek velmi dobře snášen bez jakýchkoliv vedlejších účinků s minimálním podrážděním). Po ošetření se klient navrací k běžným činnostem bez jakéhokoliv omezení.

obrázek

Absolvujete komplexní ošetření, nikoli pouze dílčí, méně účinné úkony, které obvykle vyžadují častou aplikaci a opakování s vyšší finanční zátěží.

Informace o výživovém poradenství:

Vaše vrásky a stárnoucí pleť jsou obrazem vaší životosprávy. Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživoví poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí na vyžádání Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení před dílčími metodami.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Neinvazivní lifting >>

Galvanizace a čištění pleti >>

Zlatá 24k kolagenová maska + ultrazvuk >>

Lymfatická masáž >>

Kouzelný relax >>

Tip na dárek >>

Poradna a novinky ze světa krásy >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz