Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

BODYSTAT – měření složení těla a fyzické kondice:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.



Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Při redukčních programech je dobré vědět, čeho jsme s klienty dosáhli“.

Komplexní měření fyzické kondice a složení těla.



  • BODY (tělo) a STAT (statistiky) = statistiky složení těla
  • BODYSTAT = komplexní měření fyzické kondice a složení těla
  • Měření BODYSTAT probíhá „bioimpendančním“ přístrojem sloužícím k zjištění složení těla
  • Dále je používán aneroid, kaliper a další pomůcky k doplňkovým měřením
  • Z měření obdržíte podrobný protokol obsahující výsledky a následná doporučení


Měření trvá 20 až 30 minut. Po celou dobu pohodlně sedíte, případně ležíte. Po připevnění elektrod proběhne během pár vteřin změření a přenesení výsledků do počítače. Odborník KAMASlim & Young Clinic se bude v rámci přípravy na následná ošetření také dotazovat na běžné věci týkající se léků, které užíváte, s čím se léčíte, na operace, které jste v minulosti absolvovali, na alergie atd. Na základě vyhodnocení může zjištěné skutečnosti dále konzultovat se spolupracujícím lékařem a protokol doplnit o další doporučení.

Tým odborníků KAMASlim & Young Clinic tvoří výživový poradci, kteří sestavili ve spolupráci s lékařem orientační výživový plán. Zájemcům o změnu životosprávy a zdravé snižování hmotnosti nabízíme ZDARMA výživový plán s následnou individuální úpravou – stravovací plán na míru s možností bezplatné konzultace s výživovým poradcem. Bližší informace Vám sdělí Váš terapeut v rámci Vaší první návštěvy.

V KAMASlim & Young Clinic preferujeme komplexní řešení případné nadváhy či obezity před neinvazivně korektivními metodami, které je nutno vnímat jen jako metody k řešení estetických nedostatků, nikoli ke komplexnímu řešení nadváhy či léčbu obezity.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat:

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní redukce břicha a boků nebo stehen >>

Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE >>

Celotělová intenzivní redukční péče >>

Čtvrtletní redukčně omlazující program >>

Poradna a novinky ze světa krásy >>

Tip na dárek >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.



#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.



Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz