Připravili jsme si pro Vás výhodné balíčky na našem novém eSHOPU!

KAMASlim & Young Clinic

klinika neinvazivní korekce postavy, léčby vrásek a celulitidy,
hubnutí a detoxikace
informace a rezervace: +420 776 88 34 22

dáreček Kamaslim
objednat se

AROMATERAPIE – léčba vůní:

logo amps

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.Vedoucí terapeutka kliniky říká:

„Vůně v nás mohou evokovat různé pocity a mimovolně ovlivňovat řadu tělesných pochodů. Ve své praxi využívám metodu doplňkově k odstranění napětí, stresu, obnovení duševních sil a motivace“.

Léčba a regenerace organismu vonnými esenciálními oleji.

Indikace ošetření: Podpora regenerace a relaxace těla.

  • Využívá se v alternativní medicíně
  • Využívá těkavých rostlinných látek – éterických olejů
  • Ovlivňuje stav mysli, náladu, proces zotavení, zdravotní stav
  • Doslovný překlad - léčba vůní
  • Aplikace probíhá formou masáže, potírání, inhalace, rozptylu látky prostřednictvím „difuzéru“, koupele

Popis:

Aromaterapie napomáhá zlepšit zdravotní stav, náladu nebo fyzickou kondici prostřednictvím stimulujících, uklidňujících nebo harmonizujících vlivů éterických olejů na organismus. Aromaterapie ovlivňuje centrální nervový systém, čímž lze dosáhnout požadovaného efektu (např. zmírnění depresí, aktivace organismu a zmírnění únavy nebo zmírnění bolesti atd.). Mezi nejčastěji aplikované oleje patří oleje z citrónové trávy, levandule, cedrového dřeva, zázvoru, santalového dřeva, borovice, jasmínu, bergamotu, máty, citrusů. Odborník KAMASlim & Young Clinic Vás bude instruovat ve výběru správné silice či éterického oleje k podpoře Vaší kondice či zdravotního stavu. Více složkové směsi jsou míchány a připravovány bezprostředně před aplikací, což zaručuje jejich vysokou kvalitu. Oleje jsou připravovány šetrným způsobem z BIO surovin.

Účinky:

Při aplikaci aromaterapie se zaměřujeme zejména na alternativní léčbu únavy, podporu metabolismu, podporu psychického stavu, dodání energie pro další kroky směřující ke změně nevhodného životního stylu či životosprávy a celkové regeneraci a relaxaci v průběhu neinvazivně korektivních zákroků. Aplikace aromaterapie v průběhu ošetření napomáhá neinvazivně korektivním zákrokům získat zcela novou dimenzi a ošetření se nese v duchu relaxace a odpočinku. Odpočinek má blahodárný vliv na zpomalení stárnutí, a proto odborníci KAMASlim & Young Clinic považují alternativní metodu aromaterapie za velmi přínosnou. K většině zákroků, které naleznete v nabídce KAMASlim & Young Clinic je aromaterapie ZDARMA. Jelikož je celá metoda vázána alternativním postupem, aplikaci provádíme zejména na tzv. meridiány, což jsou podle čínské medicíny dráhy, jimiž po těle proudí energie. Aromaterapie není aplikována při zákrocích, při kterých ošetřujeme partie, jimiž právě tyto dráhy procházejí nebo v případě kontraindikací. Obvykle se jedná o ošetření obličeje a dekoltu. Kontraindikacemi jsou zejména alergie na některé složky směsí. V případě, kdy je postup indikován, předáváme předpřipravenou směs také k domácí terapii. Seznam zákroků, ke kterým je aromaterapie aplikována, naleznete v ceníku.

služby
služby reference

Mohlo by Vás zajímat: Ceník »

Inteligentní kombinovaná SMART liposukce >>

Intenzivní redukce břicha a boků nebo stehen >>

Kompletní 8 hodinová proměna >>

Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE >>

Celotělová intenzivní redukční péče >>

Čtvrtletní redukčně omlazující program >>

Tip na dárek >>

Poradna a novinky ze světa krásy >>

Taťána Ševčíková
#
služby
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
služby
Jméno*:
Email*:
Telefon:
* povinná pole
reference

Odesláním souhlasíte se zásadmi o ochraně osobních údajů.#

o nás
naše certifikace a označení

Certifikace přístrojů ITC, TÜV, CE, technologie šetrné k životnímu prostředí, stříbrná úroveň estetické medicíny, pravidelný monitoring kvality, profesní zařazení MEMBER OF estheticon, ocenění spolehlivosti firmy, aktivně bojujeme proti RP, ocenění TOP chirurg liposukce, recyklujeme a třídíme odpady.Právní prohlášení - podmínky používání internetové prezentace. Provozovatel: KAMASlim & Young Clinic s.r.o., IČ: 024 54 289, se sídlem: Kounicova 681/10, Veveří, 602 00 Brno. Spol. je zapsaná v obch. rejs. vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn.: C 81353.

© 2014 - kamaslim.cz | Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je nezákonné | Created by ipre.cz